Żyj z pasją. Odkryj swoje przeznaczenie

Tłumaczenie: Anna Boniszewska
Wydawnictwo: G+J
The Passion Test
poradniki
nikita181

Chcesz mieć poczucie, że twoje życie ma sens? Chcesz, aby twoje pragnienia były dla ciebie źródłem motywacji i inspiracji? Chcesz czuć się spełniona i szczęśliwa? Chcesz żyć z pasją? Ten praktyczny poradnik jest dla ciebie! Poznaj prosty i skuteczny sposób, aby odkryć, czego ci potrzeba, aby marzenia stały się rzeczywistością. Janet Bray i Chris Attwoodowie pokażą ci, jak żyć zgodnie ze...

Poznaj prosty i skuteczny sposób, aby odkryć, czego ci potrzeba, aby marzenia stały się rzeczywistością. Janet Bray i Chris Attwoodowie pokażą ci, jak żyć zgodnie ze swoim powołaniem. Krok po kroku odkryjesz, co jest w twoim życiu najważniejsze. Staniesz się zmotywowany i odważny, zaczniesz wieść satysfakcjonujące życie.

Poznaj metody i ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz poczucie spełnienia w życiu. Zainspiruj się historiami zwykłych ludzi, którzy poszli za głosem przeznaczenia, w tym opowieścią autorki o jej fascynującej podróży do Indii.
Poznaj także niezwykłych ludzi, którzy żyją z pasją!

źródło opisu: G+J Gruner+Jahr Polska 2011

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!