Jak układać kwiaty

Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
kwiaty
poradniki

Dekoracje kwiatowe powinny być dopasowane do naszego stylu życia, bukiety zaś, adekwatne do okazji. Własnoręcznie zrobiony bukiet z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanego. Jeśli jednak nie macie Państwo ochoty spróbować sami, możecie skorzystać z naszych rad i zamówić podobny bukiet w kwiaciarni. Znajdziecie tu Państwo inspiracje, podpowiedzi i propozycje. Książka ta opowie o...

Znajdziecie tu Państwo inspiracje, podpowiedzi i propozycje. Książka ta opowie o rodzajach bukietów, adekwatnych do pór roku, okazji i okoliczności. Znajdziecie tu ciekawe i nietypowe rozwiązania, pomysły i zastosowania.

Pumcia | 2015-03-28
zlakobieta85 | 2011-11-09