Rośliny ozdobne w mieszkaniu i na balkonie

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
83-09-01258-6
poradniki

Poradnik dla początkujących i zaawansowanych miłośników roślin ozdobnych, których uprawa jest możliwa w warunkach domowych. Autorka zgrupowała ogólne wiadomości dotyczące nawożenia, podlewania, przesadzania i innych zabiegów pielęgnacyjnych wspólne dla wszystkich omówionych gatunków roślin, zaś ich specyficzne wymagania podała przy opisach poszczególnych gatunków. Dużo miejsca zostało poświęcone dekorowaniu wnętrz roślinami, omówiono też zwięźle kompozycje z suchych roślin.

źródło opisu: http://www.antykwariat.nepo.pl

źródło okładki: http://www.antykwariat.nepo.pl

Ludkan | 2017-09-08
Przeczytana: 08 września 2017

Szczegółowo opisane choroby i szkodniki roślin. Mankamentem są czarno-białe ilustracje ( wyd. z 1990 r.)

ReginaInferna | 2018-01-17
Przeczytana: 2000 rok