Mieszkamy wśród kwiatów

Wohnen mit Blumen
kwiaty, rośliny pokojowe
poradniki
Katarzyna

Zamiłowanie do zdobienia domu pięknymi roślinami jest głęboko zakorzenione w umysłach ludzi, podobnie jak potrzeba posiadania ogrodu, która nadal się utrzymuje, a nawet zwiększa, mimo wszelkich przeciwności. Jednakże własny choćby niewielki ogród jest dziś dla większości nieosiągalnym luksusem, natomiast idea mieszkania wśród kwiatów mieści się doskonale w modelu życia przeciętnego mieszkańca miasta czy osady.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zamiłowanie do zdobienia domu pięknymi roślinam...»

Świetny poradnik dla każdego, kto hoduje w domu kwiaty. Praktyczne i sprawdzone porady. Nieraz wykorzystałam je w praktyce - z powodzeniem:).

zhenzhu | 2011-08-28
Przeczytana: 31 grudnia 1996

Świetna książka o pielęgnacji roślin pokojowych po ponad dwudziestu latach od ukazania się na polskim rynku ciągle wytrzymuje konkurencję z nowszymi publikacjami.

Karo | 2016-01-28

Doskonała książka dla miłośników kwiatów.posiada wiele zdjęć i informacji o pielęgnacji roślin.

justi | 2011-07-06

Podstawowa wiedza o uprawie kwiatów w domu.

portos | 2016-10-10
Natalia | 2016-02-08