Decoupage

Wydawnictwo: Buchmann
978-83-7670-269-8
poradniki
KiNgA

Dzięki sztuce dekupażu można ze zwykłych rzeczy zrobić coś wyjątkowego i oryginalnego. Można ozdabiać drewno, szkło, tworzywa sztuczne i inne materiały, które otaczają wnętrze mieszkania i składają się na jego wygląd. Książka „Decoupage” przedstawia ponad 40 prezentacji dekupażu z prostym opisem ich wykonania.

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2012

źródło okładki: www.buchmann.com.pl

| 2014-02-20

Niestety, ale osoba, która napisała tą książkę i która prowadzi szkołę decou, jest bardzo nastawiona na zyski. Książka jest napisana w taki sposób, by czytający nie zdobył pełnej wiedzy (a nuż się wtedy zapisze do mnie na kurs?) Takie mam odczucie

paula | 2015-01-31
Przeczytana: maj 2014

wiele cennych rad i wskazówek.

Martyna | 2017-04-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki