Jak ruszyć z miejsca

Okładka książki Jak ruszyć z miejsca Elżbieta Kalinowska
Okładka książki Jak ruszyć z miejsca
Elżbieta Kalinowska Wydawnictwo: Złote Myśli poradniki
poradniki
Jak ruszyć z miejsca
Złote Myśli
2010-12-15
2010-12-15

Krótka książka, która naprawdę może pomóc w naszym życiu. Dużo ćwiczeń, przykładów i wyjaśnień. Niekiedy potrafiła przynudzać, ale nie do tego stopnia, aby przerwać czytanie na dłuższy czas. Na pewno trzeba ją przeczytać kilka razy, bo raz nie wystarczy.

Ta książka to taki psychologiczny poradnik dla osób będących "w kropce". Skorzysta z niego każdy pracujący nad sobą, który mimo wykonanej wewnętrznej pracy nadal czuje, że krąży w kółko.

Kluczem w książce jest obserwacja w jaki sposób odbierasz występujący problem. Często w momencie jego wystąpienia, przesłania Ci on wszystko.

Poprzez odpowiednią pracę ze sobą autorka pokazuje w jaki sposób swoje pozytywne doświadczenia przenieść na inny poziom, aby rozwiązać nurtujący cię temat.

Nieco nie podobała mi się lakoniczność tekstu, ale wskazówki w książce jak najbardziej do wykorzystania.

Więcej na blogu: http://danielkotowski.pl/jak-ruszyc/

Poprzez odpowiednią pracę ze sobą autorka...

Ciekawa książka. Z jednej strony bardzo krótka a z drugiej - można z niej wynieść naprawdę dużo pożytecznych informacji. Podsunęła mi sporo pomysłów i pomogła udoskonalić te, które już miałam. W bardzo prosty i logiczny sposób pokazuje, jak poradzić sobie z rozwiązywaniem problemów oraz czego powinniśmy od siebie oczekiwać, dążąc do spełnienia naszych marzeń. Jeśli macie problem z wykonaniem następnego kroku ku przyszłości, to ta cieniutka książeczka może Wam w tym pomóc ;)

• Psychologia
  • Nie ma na Rajskiej
  • Kindle
  • Rozwój osobisty/Psychologia/Poradniki

Dodaj cytat z książki Jak ruszyć z miejsca