Zasady GRY

Wydawnictwo: Sensus
Rules of the Game
978-83-246-2584-0
poradniki

Zastanów się dwa razy, zanim otworzysz tę książkę. Pomyśl jeszcze chwilę, zanim zaczniesz ją czytać. Bo kiedy rozpoczniesz grę, nie będzie już odwrotu. To książka dla mężczyzny, który nie boi się wyzwań -- dla kogoś, kto ma odwagę potrząsnąć swoim światem i stać się niekwestionowanym mistrzem w grze, którą kocha każdy facet. Nikt nie będzie pytał Cię o wiek ani dotychczasowe doświadczenia z...

Nikt nie będzie pytał Cię o wiek ani dotychczasowe doświadczenia z kobietami. To, co zrobisz ze swoim życiem, to Twoja prywatna sprawa. To Ty jesteś tu panem i władcą. Możesz wycofać się z podkulonym ogonem albo zrezygnować wreszcie z nudnej egzystencji, jaką prowadzi większość sfrustrowanych facetów na tej planecie. Możesz do końca swoich dni siedzieć sam jak kołek albo podjąć grę i zacząć uwodzić, zdobywać oraz rozkochiwać w sobie wszystkie te słodkie dziewczyny i piękne kobiety, o których marzysz -- wybór należy do Ciebie.

źródło opisu: www.dobreksiazki.pl

źródło okładki: www.dobreksiazki.pl

Szymek | 2016-02-06

Nudy, nudy, nudy. Neil czyli autor i główny bohater tej książki sprzedaje nam kilka pseudoerotycznych historyjek ze swojego życia, które rzekomo mają nas (facetów) czegoś nauczyć. Kopiuje styl z opowiadań Bukowskiego i robi to niestety bardzo nieudolnie. Żal mi mężczyzn, którzy się zachwycają tą książką i żal mi kobiet, które z pewnością będą poddane próbie podrywu według "Zasad Mistrza Neila". Nie polecam.

albioszka | 2016-01-22

Autor książki poleca New Age. Chodzenie do wróżki i inne pierdoły zahaczające o okultyzm. Serio? Mamy 21 wiek i tylko głupcy wierzą w takie brednie.

SkoFi | 2016-09-11
Przeczytana: 12 września 2016