Kreatywność Możesz Być Bardziej Twórczy

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

Najchętniej czytany na świecie poradnik poświęcony rozwijaniu twórczego myślenia. To książka, w której zaprezentowano szereg ćwiczeń stymulujących innowacyjność i kreatywność, a także pokazano jak przełamywać największe blokady psychologiczne, w pełni czerpać ze swojego potencjału intelektualnego, traktować szukanie nowych rozwiązań jak doskonałą zabawę, uznawać błędy za inspirację na drodze do sukcesu i jak wykorzystać w procesie twórczym cztery postawy: odkrywcy, artysty, sędziego i wojownika.

pkicman | 2012-05-26
Przeczytana: maj 2012

Bardzo dobra, odswiezajaca perspektywe ksiazka. Zawiera wiele ciekawych przykladow i pomyslow na to jak spojrzec na stojace przed nami zadania z nowej strony.

czarek84 | 2016-12-02
Agnieszka | 2016-01-01