Manipulacja, perswazja czy magia?

poradniki

Możliwe, że nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy dziennie jesteś poddawany różnego rodzaju manipulacjom. Niektóre są delikatne, prawie niewykrywalne, inne zaś wprost nachalne i zapewne od razu budzą Twoją niechęć.

Kamila | 2016-03-30
Przeczytana: 30 marca 2016

Jeśli chcesz rozpocząć prace nad sobą to ta książka jest dobra pozycją do rozpoczęcia tej trudnej drogi.

Autor podpowiada jak się wystrzegać negatywnych manipulacji, którym możemy być poddawani, pomaga nam również zrozumieć wszystkie mechanizmy, które wpływają na to, że akurat my jesteśmy łatwym celem.

Pokazane są różne metody tj,medytacja czy afirmacje, które niewątpliwie pomogą w samodoskonaleniu.

Bardzo spodobało mi się jedno zdanie z tej książki:

"Masz zmienić siebie, tak, by i Tobie z ludźmi i ludziom z Tobą żyło się lepiej."

Warto to wziąć pod uwagę i zmieniać się dla siebie, a nie dla innych.

KiniaN | 2016-01-30
Jacek | 2015-09-26