Wszystko jest możliwe

Tłumaczenie: Mariusz Warda
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Magic Hand of Chance
brak wiary, zmiana, wiara w siebie

Jak często powtarzasz, że coś jest niemożliwe? Ale czy bariery istnieją naprawdę, czy też sam je tworzysz? Ta książka ma na celu uzmysłowienie Ci, że nigdy nie jest za późno, by coś w swoim życiu zmienić. Bohaterem publikacji jest człowiek, który marzy o staniu się największym magikiem świata. Niestety jest on jednocześnie bardzo nieporadną osobą. Nie zważa jednak na ograniczenia, lecz sumiennie realizuje swoje marzenie. Weź udział w niezapomnianej wędrówce w poszukiwaniu nadziei i natchnienia. W jej trakcie zrozumiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych. Książka udowadnia, jak ważna jest wiara w siebie i swoje marzenia. Nawet, gdy nękają Cię wątpliwości, a otaczają negatywne emocje, możesz stać się tym, kim pragniesz zostać. Chcieć znaczy móc!

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2013

źródło okładki: http://www.talizman.pl/wszystko-jest-moliwe-p-8523.html

Czarny Kapturek | 2013-05-09

Sezamie, otwórz się

Zapewne każdy z Was ma jakieś marzenia. Jedne bardziej realne i możliwe do spełnienia (chociaż pradawni powiadają, że jak coś się chce to można wszystko...), a inne całkiem nierzeczywiste i trudne do spełniania (patrz: nawias poprzedni c;)
W tej części Magii życia spotykamy grupę ludzi z Cyrku Moskiewskiego, jednak skupiamy się tylko na Jewgieniju Pietrowiczu Woroninie. Jest on magikiem/iluzjonistom, któremu sztuczki na scenie za bardzo nie wychodzą, ale marzy o tym by być lepszym i dorównać swoim idolom. Jego marzeniem jest dostanie się do Magicznego Zamku, ale do tego trzeba mieć odpowiednie umiejętności.
Pewnie do miejscowości, w których mieszkanie od czasu do czasu przyjeżdża cyrk, tak i w tej historii się stanie, ale opowieść będzie rozgrywać się z punktu widzenia podróżujących cyrkowców, którzy mają różne marzenia, ale łączy ich praca i zachowują się jak jedna wielka rodzina.
Cyrkowcy wyruszają w tournee po...

Renata Zub | 2016-07-10
alisha90 | 2014-02-02