Fitness - Trening W Domu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
fitness
sport

zalety regularnego i odpowiednio dawkowanego treningu są ogromne: poprawia się praca serca i układu krążenia, trening wpływa dodatnio na przemianę materii i oddychanie, zwiększa się siła mięśni i łatwość poruszania, rośnie zdolność do wytrzymywania obciążeń mięśni, stawów i ścięgien. Wzrasta poczucie własnej wartości i odporność na stres. Krótko mówiąc – poprawia się jakość życia!Hans-Dieter Kempf, autor cieszący się zasłużonym uznaniem, zgromadził w tej publikacji praktyczne i skuteczne ćwiczenia, umożliwiające trening fitness w domu. Niezależnie od tego, czy chodzi o ćwiczenia służące właściwej postawie, optymalnemu rozciąganiu, lepszej koordynacji czy też wzmocnieniu całego ciała, wszyscy, którym brakuje czasu na wizytę w siłowni lub salonie fitness, znajdą w książce przemyślany program treningu.

Olga Fiszgala | 2016-01-04
Agnieszka Ciećwierz | 2011-09-25