Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness. - nowa edycja

Wydawnictwo: KE Liber
ewa, chodakowska, fitness, dziennik
sport

NOWA EDYCJA BESTSELLERA Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness to Twój niezbędnik treningowy na cały rok do planowania i kontrowania swojej aktywności! To Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia spektakularnej przemiany zewnętrznej i wewnętrznej pod okiem najpopularniejszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej! Zaczynasz trenować i marzysz, aby dbałość o kondycję stała się Twoim...

Zaczynasz trenować i marzysz, aby dbałość o kondycję stała się Twoim stylem życia? Rozpoczynasz po raz kolejny, lecz brak Ci wytrwałości? Trenujesz regularnie i chcesz poprawić efekty? Weź udział w projekcie 12 miesięcznej metamorfozy z Ewą Chodakowską!

Teraz sama zaplanujesz swoją aktywność na cały rok i sprawdzisz rezultaty! Ewa będzie Twoją osobistą trenerką, która miesiąc po miesiącu będzie Cię motywować i udzielać wskazówek, które pozwolą Ci osiągnąć całkowitą przemianę.

Książka przeznaczona jest na cykl 12 miesięcy aktywności, którą zaczynasz w dowolnym momencie.

Zawiera:
motywacje na każdy miesiąc,
specjalne zestawy ćwiczeń kształtujących każdą partię ciała,
tabele planów treningowych i kontroli wyników oraz mnóstwo porad treningowych i dietetycznych.

W dzienniku znajdziesz także miejsce na własne notatki i dokumentowanie swojego samopoczucia i rezultatów stopniowej przemiany oraz wyjątkowe zdjęcia Ewy Chodakowskiej i osobisty kalendarzyk na lata 2016/17.

Wykorzystaj ten rok i zacznij w dowolnym momencie! Twoje życie jest w Twoich rękach! Teraz marzenia zmienisz w realne efekty!

źródło opisu: www.bebio.pl

źródło okładki: www.empik.com

Mylengrave | 2016-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2016

Ktoś może sobie myśleć, że ta książka to farsa, bo w zasadzie nie ma w niej nic. To taki kolorowy kalendarz, w którym wpisujemy jak się czujemy, co zrobiłyśmy, co się zmienia. Teoretycznie można sobie samemu coś takiego wydrukować, ale... czego człowiek nie zrobi dla motywacji. Ja ćwiczę po to, żeby między innymi móc sobie to wpisać do tego kalendarzyka. Bo będzie zapisem tego, co było, bo nigdy nie zginie, a w przyszłym roku mogę sobie kupić kolejny. Za 40 zł, serio? Ano serio, tylko kosztuje obiad w restauracji, na który bez bólu wydajemy, żeby sobie sprawić przyjemność. Dla zdrowia, dobrego samopoczucia warto wszystko, a jeśli jest to sport, to aż chciałoby się powiedzieć - same korzyści.
Ładne zdjęcia Chodakowskiej, dużo "motywacyjnej gadki", która mi wcale nie przeszkadza, a wręcz zachęca. Na całe szczęście nie ma diety, tak jak np. u Lewandowskiej, bo to sprawa tak indywidualna, że lepiej skonsultować się z dietetykiem, o czym autorka zresztą pisze.
Jedyne, czego mi brakuje...