Anatomia w treningu siłowym i fitness dla kobiet

Wydawnictwo: Muza
Anatomy for Strenght and Fitness Training for Women
fitness, hobby
sport
Martusia67

Wnikliwie opracowany, bogato ilustrowany poradnik przeznaczony dla kobiet pragnących poznać, jak pracuje ich ciało podczas ćwiczeń. Pomaga w stworzeniu osobistego programu treningowego. • ponad 90 ćwiczeń pomoże ci rzeźbić ciało - od ćwiczeń bez obciążenia i z ustabilizowanym ciężarem do ćwiczeń na maszynach i aerobiku. • do opisu ćwiczeń dołączono szczegółowe ilustracje anatomiczne,...

• do opisu ćwiczeń dołączono szczegółowe ilustracje anatomiczne, pokazujące dokładnie, które mięśnie są trenowane i w jaki sposób
• oddzielne rozdziały poświęcono ćwiczeniom brzucha, klatki piersiowej, nóg i bioder, pleców i barków oraz kończyn górnych
• testy oceny sprawności fizycznej pomagają w ułożeniu własnego programu treningowego, w zależności od poziomu wytrenowania, typu budowy i okresu życia

źródło opisu: www.muza.com.pl

źródło okładki: www.muza.com.pl