Małżeńska pułapka

Cykl: Marriage to a Billionaire (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit Press
Eljot

Niecierpliwie wyczekiwana druga część "Układu doskonałego" Jennifer Probst, hitu NEW York Timesa! "Michael czuł zadowolenie, a zarazem dziwną pustkę. Ostatnio nie poznawał samego siebie. Co się z nim dzieje? Zadzwoniła komórka, więc sięgnął do kieszeni kaszmirowego płaszcza i przyznał się numerowi widocznemu na wyświetlaczu. Cholera Jasna! - Tak Wenecjo? Co się znowu stało? - Michael,...

"Michael czuł zadowolenie, a zarazem dziwną pustkę. Ostatnio nie poznawał samego siebie. Co się z nim dzieje? Zadzwoniła komórka, więc sięgnął do kieszeni kaszmirowego płaszcza i przyznał się numerowi widocznemu na wyświetlaczu. Cholera Jasna! - Tak Wenecjo? Co się znowu stało? - Michael, katastrofa! Wierz mi, nie jest dobrze. Mam kłopoty. - Potok włoskich słów wlał mu się w uszy z siłą wodospadu. Ich sens gubił się wśród łkań, jęków i urywanych oddechów. Mam rozumieć, że wychodzisz za mąż?"

Aby spełnić ostatnie życzenie ojca, Michael Conte, zniewalająco przystojny i bajecznie bogaty, musi znaleźć żonę pasującą do jego tradycyjnej włoskiej rodziny. I to jak najszybciej, aby jego zaręczona siostra mogła wreszcie wziąć ślub. Na wyjazd do Mediolanu zaprasza ognistą i wyzwoloną fotografkę Maggie Ryan, która zgadza się wystąpić na rodzinnym spotkaniu w roli narzeczonej Michaela – w zamian za to, że zostawi on w spokoju jej zamężną przyjaciółkę Aleksę i zakończy ich flirt. Tymczasem słońce Italii roznieca serię gorących i niczym nieskrępowanych wydarzeń. Czy małżeństwo to najbardziej kuszącą pułapka ze wszystkich?

źródło opisu: Akapit Press, 2013

źródło okładki: www.akapit-press.com.pl

Aby spełnić ostatnie życzenie ojca, Michael Conte, zniewalająco przystojny,bardzo bogaty musi znaleźć żonę pasującą do jego tradycyjnej, włoskiej rodziny. I to jak najszybciej musi odnaleźć wybrankę swego serca, aby siostra Michaela, która jest zaręczona mogła w końcu wziąć ślub.Już na wyjazd do Mediolanu zaprasza ognistą, piękną i wyzwoloną fotografkę Maggie Ryan, ona jednak zgadza się, żeby wystąpić na rodzinnym spotkaniu w roli jego narzeczonej,natomiast w zamian za to, że zostawi on w spokoju jej najlepszą, to zamężną, żonatą przyjaciółkę Aleksę i zakończy wreszcie ich flirt, żeby nie flirtował z nią więcej.

Przepiękne krajobrazy, Włoskiej Italii zasmakowałam ich w tej książce,wciągająca,super lektura dla zrelaksowania,chętnie przeczytałam książkę mi się spodobała lekka, przyjemna książka coś lekkiego potrzebowałam by się odreagować po całym dniu.

violabu Toczytam | 2013-12-12
Przeczytana: 12 grudnia 2013

"Małżeńska pułapka” to typowy romans. Ona i on - piękna kobieta i zdecydowany prztystojniak, pożądający się wzajemnie, ale z różnych powodów każdy woli grać kogoś innego niż odkryć swoje pragnienia. Iskrzy jednak pomiędzy nimi na każdej stronie, a gra w kotka i myszkę wydaje się ciągnąć bez końca. Rzecz oczywiście dzieje się w środowisku ludzi, których problem finabsowy na pewno nie dotyczy, bo jest to środowisko dużych pieniędzy. Za etykietką romansu stoi również styl powieści wypełniony górnolotnymi określeniami dotyczącymi relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną.

Michael to Włoch, który w Stanach rozkręca swoją sieć cukierni. Gdy okazuje się, że w jego tradycyjnej rodzinie młodsza siostra nie może wyjść za mąż, dopóki on się nie ożeni, postanawia jej pomóc. Dramat dziewczyny nie pozostawia brata obojętnego na jej nieszczęście. Jako, że jest singlem i nie jest związany z żadną kandydatką na żonę, prosi o pomoc znajomą Maggie. Chce zrealizować pomysł udawanego małżeństwa przez...

wiolagg66 | 2014-11-11

Świetna!!!

Historia udawanego małżeństwa bardzo mi się spodobała.Na szczęście zakończyła się happy endem,jednakże nie próbujmy brać przykładu z książkowych bohaterów,bo w życiu nie jest tak łatwo,jak w książce :)

Polecam.

Anicaf | 2014-01-24
Przeczytana: 23 stycznia 2014

Przeczytałam drugą książkę Jennifer Probst i mi wystarczy.
"Małżeńska pułapka" tak samo jak "Układ doskonały" jest książką prostą i przyjemną. Niestety obie książki są prawie o tym samym...
Najpierw On/ona chce, Ona/On nie chce, potem na odwrót. Przychodzi mi tylko na myśl przysłowie: "Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz".
Nie powiem odpoczęłam przy powieściach J. Probst. Niestety czytałam je dzień po dniu i wyłapałam dokładnie te same zdania, kawałki dialogów w obu książkach.

Z pewnością nie sięgnę po kolejne części te czteroczęściowej opowieści o miłości.

Muminka | 2014-02-21
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 16 lutego 2014

Jak wiemy z pierwszej części, Aleksa jest szczęśliwą żoną Nicka i urodziła mu piękną córeczkę. Maggie, siostra Nicka, czuje ogromny pociąg do włoskiego hrabiego, ale wierzy że ten kocha się w Aleksie, i myśli że dlatego dał jej kosza. Odstrasza ją też wyprzedzająca go opinia uwodziciela i czarusia.
Bohaterka boleśnie przeżyła ten zawód miłosny. Siostra hrabiego Venezia prosi go o pośpieszny ślub bo inaczej sama nie może wyjść za mąż.Ten chce sfingować ślub i prosi Maggie by byłą fałszywą żoną. Maggie zaprzyjaźnia się z najmłodszą siostrą Kariną. Chce jej pomoc przeistoczyć się w olśniewającą kobietę i zdradza tajniki uwodzenia. Przypada do gustu też matce ukochanego. Całą rodzina przyjmuje ją z otwartymi ramionami. Uczy się gotować pod opieką teściowej, udaje potulną idealną żonę. Mamy oczywiście niezbędne gorące momenty między małżonkami gdy kończy się udawanie. Napięcie erotyczne jest namacalne. W końcu mąż uwodzi żonę, ale ta chce czegoś poważniejszego niż związek opart na...

merry | 2014-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2014

„Układ doskonały”, czyli wcześniejsza książka Jennifer Probst bardzo mi się podobała. Dlatego też, kiedy została wydana kolejna część, jaką jest właśnie „Małżeńska pułapka”, nie mogłam sobie odmówić i musiałam stać się jej szczęśliwą posiadaczką. W ten oto sposób poznałam przygody Maggie i Michaela, które były naprawdę świetne.

Maggie Ryan jest typem kobiety biznesu. Młoda, niezależna, wręcz niedostępna. Nie przepada za przyjacielem swojej bratowej, którym jest Michael Conte- włoski bogacz, właściciel sieci piekarni. Niesamowity przypadek sprawia, że tych dwoje zbliża się do siebie, choć nadal nie darzą się zbytnią sympatią. Zawierają układ, dzięki któremu Michael ma zrezygnować z przyjaźni z bratową Maggie Aleksą (w której jest ponoć zakochany, co wyjątkowo nie podoba się pannie Ryan), natomiast siostra pana Conte będzie mogła wyjść za mąż. Maggie i Michael mają spędzić tydzień we Włoszech, w rodzinnym mieście Michaela, udając małżeństwo. Tam czeka ich mnóstwo niespodzianek i...

Cyrysia | 2013-12-28

"Małżeńska pułapka" to kontynuacja bestsellowego ,,Układu dokonałego" Jennifer Probst. W pierwszym tomie poznaliśmy nietypowe, ekscytujące relacje Nicka Ryana i Aleksy McKenzie. Tym razem autorka skupiła się na zawiłych losach Maggie (siostry Nicka) i hrabiego Michaela Conte.

Maggie na co dzień zawodowo zajmuje się fotografią męskiej bielizny. Dzięki swojej profesji może bezkarnie i z dystansem obserwować ludzi. Prywatnie nie potrafi się zaangażować w żaden związek. Praktycznie z nikim nie utrzymuje bliskich relacji za wyjątkiem swojego brata i bratowej, która jest jednocześnie jej jedyną i najlepszą przyjaciółką. W głębi serca zazdrości tej dwójce rodzinnej sielanki, lecz umiejętnie tłumi w zarodku swoje uczucia. Stara się cieszyć ich szczęściem pilnując, by nikt tego nie zniszczył. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Michael Conte, przystojny, seksowny i bajecznie bogaty, Włoski hrabia, który z Nickiem robi pewne interesy. Maggie jest zaniepokojona jego niezwykłą serdecznością...

Doomisia | 2015-08-17
Przeczytana: lipiec 2015

Maggie może uważać się za kobietę spełnioną. Wykazuje się w zawodzie fotografa, dobrze zarabia, podróżuje po świecie, am kochającego brata, przyjaciółkę, a teraz także i bratanicę. Jedyną rzeczą, która przeszkadza jej w tym sielskim życiu jest Michael- nowy znajomy jej brata i partner w interesach. Maggie podejrzewa, że kocha się on w jej bratowej, czym może zniszczyć szczęście jej rodziny. Nie chcąc do tego dopuścić decyduje się na układ- on da spokój Aleksie, kiedy ona pojedzie z nim do Włoch i zacznie udawać jego narzeczoną przed włoską rodziną. A ile komplikacji z tego wyniknie !

Pisałam Wam ostatnio o pierwszej części cyklu, mianowicie o "Układzie doskonałym". Czytałam go drugi raz i niesamowicie mi się on podobał. Druga część, czyli "Małżeńska pułapka" utrzymana jest w bardzo podobnej koncepcji- udawanego związku, ale jeśli to możliwe to podobała mi się jeszcze bardziej.

Maggie to kobieta sukcesu. Po trudnym dzieciństwie, odgrywa grę pozorów. Nikt tak naprawdę do końca...

Paula | 2013-07-03
Przeczytana: 11 czerwca 2013

Rewelacyjna, lekka i przyjemna... Doskonała książka na jeden wieczór, aż chce się wierzyć, że może tak być naprawdę. Doskonale się przy niej bawiłam. Polecam i nie mogę doczekać się następnych części.

Lenka | 2015-03-12
Na półkach: Przeczytane, Rok 2015
Przeczytana: 12 marca 2015

Lekka, łatwa i przyjemna
O miłości, namiętności, pożądaniu, o chwilach szczęśliwych i chwilach pełnych smutku, choć tych ostatnich bardzo mało.
Bardzo kobieca literatura.