Uciekaj ze mną

Wydawnictwo: Amber
Come Away with Me
erotyka, seks
karollllllla

Ona nie akceptuje kłamstw. A on nie chce zdradzić, kim jest.. Natalie Conner, młoda fotograf, zamierzała zrobić kilka zdjęć ozłoconego wstającym słońcem oceanu, kiedy rankiem plaża jest jeszcze pusta. Ale spokojna sesja fotograficzna skończyła się gwałtowną kłótnią z seksownym nieznajomym. Dlaczego do diabła sądził, że Natalie robi zdjęcia właśnie jemu? Kim on jest? Jedno Natalie wie na pewno:...

Ona nie akceptuje kłamstw. A on nie chce zdradzić, kim jest..
Natalie Conner, młoda fotograf, zamierzała zrobić kilka zdjęć ozłoconego wstającym słońcem oceanu, kiedy rankiem plaża jest jeszcze pusta. Ale spokojna sesja fotograficzna skończyła się gwałtowną kłótnią z seksownym nieznajomym. Dlaczego do diabła sądził, że Natalie robi zdjęcia właśnie jemu? Kim on jest? Jedno Natalie wie na pewno: nieziemsko przystojny i – jak się wkrótce przekona - nieziemsko romantyczny mężczyzna działa na nią jak żaden inny. I koi jej poranioną duszę...

Luke Williams chce, żeby wszyscy dali mu spokój, więc na widok kolejnego wymierzonego w siebie obiektywu wpada we wściekłość. Ale piękna fotograf nie ma pojęcia, kim on jest. Ma za to ciało stworzone do seksu, a usta do pocałunków. Luke nie może przestać o niej myśleć, lecz czy odważy się powiedzieć jej prawdę o sobie?
Kristen Proby uwielbia dobre historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, nieco apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki silne i namiętne.
Ucieknij ze mnąto początek serii Ze Mną w Seattlez list bestsellerów Amazonu, „New York Timesa” i „USA Today”.

źródło opisu: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1616/uciekaj-ze-mn%C4%85

źródło okładki: http://www.amber.sm.pl/ksiazka/1616/uciekaj-ze-mn%C4%85

anets27 | 2019-05-26
Przeczytana: 19 maja 2019

red_riddle | 2019-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2019

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony, fajny erotyk, ale z drugiej strony faktycznie za słodko. To motyw przewodni większości recenzji, ale niestety tak jest.
Cała tajemnica, która niby stanowi clue książki, zyli kim jest Luke, jest rozwiązana na początku w pierwszej 1/4 książki. Potem już tylko jest słodko, mdląco i słodko raz jeszcze. Ostatnie strony już przekartkowałam, bo na prawdę miałam dość. Miałam nadzieje, że ten dramat,który pojawił się na końcu będzie jakiś głębszy, ale tak na prawdę był on na siłę, potraktowany po łebkach i zupełnie nie spełnił swojej funkcji.
Ja od literatury erotycznej poza scenami zbliżeń oczekuje, że jednak będzie trochę namiętności, niepewności, kłotni, godzenia się, docierania się. A tu w zasadzie wszystko było bez problemów, wielka miłości od pierwszego wejrzenia i oczywiście w ciągu 2 miesięcy ślub i dziecko.... no cmon!!!

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Musze przyznać się ze ,uwielbiam czytać książki o miłości. Lubie historie słodkie i romantyczne. Podobają mi się ostatnio zwłaszcza historie młodych ludzi z gatunku New Adult, patrzę ze tutaj główna bohaterka ma prawie 26 lat ,więc w sumie to dalej historia o młodych osobach wiec chętnie sięgnęłam .

Musze przyznać ze pani Proby udało się coś niemożliwego. Otóż mnie osobie której większość czytanych książek zwykle się podoba i której w książkach Kristen Moseley nadmiar słodyczy wydawał się uroczy i nie przeszkadzał to czytając tę książkę dostałam niemal cukrzycy.

Książka jest do bólu cukierkowa ,nielogiczna i przewidywalna .

Znajomość głównych bohaterów zaczyna się od razu od seksu. Idą do łóżka dwa dni po poznaniu.
W książce razil mnie nadmiar seksu i dokładnych opisów. Nie zrozumcie mnie źle Lubie gorące sceny i uważam że, nawet oddają one miłość i uczucie pomiędzy bohaterami. Jest okej jak jest ich tak od trzech -do pięciu. A tutaj było ich chyba ponad dziesięć. ...

Monika | 2019-01-01
Na półkach: Przeczytane, Romans, Serie
Przeczytana: 01 stycznia 2019

Moje pierwsze spostrzezenie bylo takie, ze ksiazka a pewnie i seria bardzo podobna do cyklu "Driven". Inni bohaterowie, inne zawpdy ale forma sprawia ze sa podobne.

Lewitująca | 2018-11-08

Bardzo przyjemny romans. Czyta się na jednym wdechu i robią nam to bohaterowie, bo oprócz miłości kochanków jest też mocna i niesamowicie piękna relacja rodzinna i przyjacielska, a o tym zawsze fajnie poczytać.

Katka8802 | 2018-09-28

Hmm.... podobała mi się ta książka i zarazem mam lekki niedosyt spowodowany zbyt szybką akcją.

Bez zastanowienia wzięłam tę książkę z biblioteki i okazała się nie wypałem,nudną książką.

paulina2511 | 2018-02-02
Na półkach: Przeczytane, 2018

Lekka i przyjemna.polecam

Bebe | 2018-02-02
Przeczytana: 01 lutego 2018

Niestety ta książka to dla mnie wielki zawód. Czytałam jedną serię autorki i byłam zachwycona. Ta seria zaczyna się okropnie i raczej po więcej książek nie sięgnę mimo, że jestem trochę ciekawa dalszych losów. Tak czy inaczej w książce fabuła jest niezwykle słaba. Oprócz scen seksu, które są co chwilę praktycznie nie dzieje się nic.