Dotyk miłości

Okładka książki Dotyk miłości Jennifer Probst
Okładka książki Dotyk miłości
Jennifer Probst Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Searching For (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Searching For (tom 1)
Serching for Someday
Akapit Press
2014-10-01
2014-10-01
Tomasz Illg
miłość emocje naiwność samotność uczucia namiętność

Książka nudna, historia przewidywalna, jednowątkowa. Bohaterowie przezroczyści; gdyby nie imiona, nie udałoby się ich odróżnić. Jedyną ciekawą postacią jest pies.

"Kate nie uma­wia­ła się z klien­ta­mi. A on chciał udo­wod­nić jej oszu­stwo. Ona mó­wi­ła, że mi­łość to coś praw­dzi­we­go i na­ma­cal­ne­go, on z kolei twier­dził, że to tylko ilu­zja."

Slade jest prawnikiem od rozwodów i chce ratować siostrę przed harpiami, którymi wg niego są trzy kobiety prowadzące biuro matrymonialne. Postanawia że sam się zapisze i udowodni im ich niekompetencje. Jednak gdy dotyka Kate, przez jego ciało przechodzi prąd, który wyzwala w nim olbrzymi pociąg do kobiety.
Są jak dwa różne światy. On twardo stąpa po ziemi i nie wierzy w zwiazki oraz "żyli długo i szczęśliwie". Ona marzy, że kiedyś spotka tego jedynego, który będzie wierzył w miłość i wspólną przyszłość.
Co się stanie gdy oboje zaczną czuć owe prądy i wzajemne przyciąganie? Czy Kate złamie swoje zasady i podda się klątwie dotyku?

Bardzo fajna, lekka i przyjemna historia o rodzącym się uczuciu i odkrywaniu prawdziwych pragnień.

Kate jest swatką obdarzoną magicznym dotykiem, dzięki któremu wie kto jest sobie przeznaczony. Slade to prawnik od rozwodów, który nie wierzy w miłość. Od pierwszego spotkania ta para czuje więź, która ich łączy. Jednak oboje bronią się przed miłością, gdyż oboje mają inne oczekiwania wobec przyszłego partnera. Czy ta para ma szansę?
Dobrze się czyta, taki lekki romans na wieczór.

Dobrze się czyta, taki lekki romans na...

Kate wraz z koleżankami prowadzi biuro matrymonialne. Dziewczyna posiada dar, gdy widzi parę przeznaczoną sobie wyczuwa iskry. Jednak gdy pewnego dnia do jejj biura wpada rozzłoszczony mężczyzna, który nie wierzy w ich możliwości i żąda by wypisały jego siostrę z tej całej maskarady. Slade i Kate zawierają umowę. Dziewczyna ze wszystkich sil postara się pokazać mężczyźnie ze znajdą mu miłość mimo że on uparcie twierdzi że nie istnieje. Kate nie spodziewa się że gdy dotknęła Sladea, zaiskrzyło, co oznacza że mężczyzna jest jej przeznaczony. Z czasem tą dwójkę ciągnie do siebie bardziej niż można przypuszczać jednak mężczyzna mimo że pragnie dziewczyny nie chce z nią być. Bardzo dobra i wciągająca książka. Polecam !!

Nic szczególnego.
Porównałabym tę książkę z tanim romansidłem.
Nie rozumiem po co ta cała pogoń i zabawa w kotka i myszkę. Wynudziłam się strasznie, a fabuła jest bez sensu. Erotyzm jest na pierwszym planie i bardziej mnie śmieszył, niż zachwycał. Zmarnowałam czas i nie zamierzam czytać kolejnych części.

Nic szczególnego.
Porównałabym tę książkę z tanim romansidłem.

Cała seria jest wciągająca i zabawna.

Cała seria jest wciągająca i zabawna.

Lekka, niezobowiązująca książka. Bardzo przewidywalna i mocno naiwna, ale gdy ktoś szuka odskoczni na wieczór nada się. Kate prowadzi biuro matrymonialne i posiada "magiczne" umiejętności pozwalające wyczuć prawdziwą miłość. Problem w tym, że czuje "iskrę" w stosunku do mężczyzny, który zupełnie do niej nie pasuje...

Bardzo przyjemna w odbiorze książka. Nie jest, to lektura wysokich lotów. Jest, to historia jak ich wiele, ale napisana w sposób lekki. Bardzo szybko się ją czyta.
Kate prowadzi biuro matrymonialne i jest posiadaczką niezwykłego daru, a Slade jest prawnikiem, dla, którego siostra i kariera są najważniejsze. Dwie tak odmienne od siebie osoby, do tego mające inne oczekiwania co do przyszłego partnera, związków czy miłości. Wiele sprzeczności i jednocześnie jest też wiele rzeczy, które ich łączą. Oczekiwania nijak mają się do rzeczywistości. Przyciąganie między nimi jest niewiarygodnie silne od pierwszego spotkania.
Zabawna i pełna wyczekiwania książka, którą warto przeczytać.

świetna książka polecam

świetna książka polecam

Nie czytałam tylnej okładki, książka została mi polecona, jak zachwyciłam się pierwszą książką tej autorki, którą przeczytałam czyli Miłość o smaku cannoli :)
Książka ma "zaledwie" 400 stron i jak zwykle początek był lekko mało wciągający ;) bardzo szybko to się zmieniło, po zaledwie kilku kartkach historia mnie wciągnęła.
Poznajemy Kate na randce.....kończącej się dość zaskakująco ;)
Dar Kate czasem robi jej psikusa i o ile znajduje drugie połówki dla innych, ona jest sama i nie może znaleźć tego jedynego...... aż pewnego dnia przeszywa ją dreszcz i już wiadomo, że go w końcu znalazła. Jednak ona i on wypierają się tej miłości, co prowadzi do różnych perypetii. Jednak w końcu miłość zwycięża i opowieść szczęśliwie się kończy ;)
Ciekawym bohaterem jest też Robert.....który istnieje na prawdę, jeśli macie ochotę go poznać i zobaczyć jak się miewa, zapraszam na jego fb :)

Książka lekka i przyjemna, wciągająca przez co szybko się czyta. Na lato idealna :)

Poznajemy Kate na randce.....kończącej się dość...

• Romans
  • 2015