Jenny Marks czyli Żona diabła

Wydawnictwo: Trzecia Noga
Jenny Marks ou la femme du diable
Weronika

Z okładki: "Była piekna i wywodziła się z prawdziwej arystokracji... Jenny dźwigała swój los, czyniąc to z wyjatkową godnoscią. Nawet wówczas, gdy Marks - prosze mi wybaczyć trywialne określenie - zrobił dziecko służacej...". F.Giroud jest wybitną francuską dziennikarką. Przez wiele lat kierowała tygodnikiem "Elle". Jedna z założycielek tygodnika "I`Express". Za prezydentury Giscarda d`Estaing minister do spraw kobiet, później minister kultury. Autorka wielu książek cieszących się we Francji ogromną poczytnością.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!