W siodle. Tom 1. Plan Kaliny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Media Service Zawada". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Service Zawada
gracja01

Kalina i Iga dostały się do wymarzonego gimnazjum, do którego od dwóch lat chodził Gabriel Makowski, gwazda koszykówki i obiekt westchnień wielu dziewczyn. Zapowiada się naprawdę ekscytujący rok. Przyjaciółki mają wreszcie czas na swoje pasje - konie, taniec - i snucie marzeń o... Ale zanim tak się stanie, Kalina dowiaduje się, że Gabriel przyjaciel z dzieciństwa, na stałe wyjeżdza z Warszawy. Czy przyjaciułki wymyślą jakiś plan żeby zatrzymać kolegę?

źródło opisu: http://merlin.pl/W-siodle-Tom-1-Plan-Kaliny_Maja-A...(?)

źródło okładki: http://merlin.pl/W-siodle-Tom-1-Plan-Kaliny_Maja-A...»

Natis | 2017-04-25

Polecam

Kosmitka | 2016-09-13

Ciekawa dla nastolatek tak do dwunastu - trzynastu lat. Jedenastoletnia, zafascynowana jeździectwem młodsza wersja mnie z wielką chęcią zaczytywała się w "Planie..." oraz kolejnej części, "Wystrzałowej zabawie". Teraz widzę, że szału wielkiego nie ma - świeżo upieczona gimnazjalistka, właścicielka konia, co jest szczytem marzeń nie jednej dziewczynki. Zakochana niezbyt szczęśliwie w szkolnej gwiazdce, co zapewne jest owym dziewczynkom bliskie. Szwendająca się z wierną przyjaciółką, uwielbiająca swoich wszechwiedzących trenerów jazdy. Raz dogadująca się z rodzicami i bratem, raz nie. Ot, to wszystko, fajerwerki są, ale gasną po osiągnięciu pewnego progu dojrzałości.

Eccia | 2016-01-07

Świetna książka polecam bardzo ciekawa i wciąga

| 2015-07-02

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Niewiele wnosząca do mojego życia książka, odstresowująca, opowiadająca o miłości człowieka ze zwierzęciem, człowieka i człowieka oraz przyjaźni człowieka z człowiekiem

Zaczytana | 2015-04-07

Typowa ksiąźka dla nastolatek głównie o koniach ale i nie tylko jest w niej też dużo szkolnych spraw oraz troche romansu, rywalizacji i zazdrości.

Natalia | 2014-12-22

Bardzo ciekawa książka, taka na chwilę. Czyta ją się szybko i bardzo wciąga ale wątpię żeby zainteresowała osoby dorosłe.
Polecam taką książeczkę na podróż lub po prostu na zapełnienie czasu w domu a nawet "na mieście".
W każdym razie jest to typowa książka dla młodzieży ;)

christi | 2014-05-14
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 14 maja 2014

Szara myszka, której pasją są konie, gwiazda koszykówki i obiekt westchnień wielu dziewcząt, oraz tancerka z ambicjami. Ah, te gimnazjalne miłostki.

Nie, nie pomyliło mi się nic, ani nie dostałam udaru słonecznego. Gdy o drugiej w nocy bardzo Wam się nudzi, a pod ręką macie tylko iPoda, to wszystko co zawiera sensownie ułożone literki jest na wagę złota.
A ta książka, o dziwo, literki miała całkiem całkiem.
Banalna książeczka, bez większego polotu. W czasach gimnazjum czytałam wiele lepszych. Albo tak mi się przynajmniej wydawało. Tak na jedną godzinkę.
Nie ma infantylnego języka, co jest wielkim plusem. Kolejnym, ogromnym plusem są koniki, które uwielbiam (chociaż nie umiem jeździć, a jedyną lekcję wspominam posiniaczonymi łydkami. Ale przynajmniej było cudownie ;))
Taka tam, do ululania do snu.

Moniczka Morzy | 2014-03-12

Może być ;)

Patyczek | 2014-01-27
Przeczytana: 17 października 2013

super, che przeczytać więcej.;)

Pami | 2013-03-30
Przeczytana: 30 marca 2013

Typowa książka dla nastolatek. Szybka akcja, krótko się czyta.
Bardzo duży plus za rozmiar czcionki.