W siodle. Tom 1. Plan Kaliny

literatura dziecięca
Media Service Zawada
2001-10-01
2001-10-01
dla dzieci dla młodzieży przygoda siodło

Polecam

Polecam

Ciekawa dla nastolatek tak do dwunastu - trzynastu lat. Jedenastoletnia, zafascynowana jeździectwem młodsza wersja mnie z wielką chęcią zaczytywała się w "Planie..." oraz kolejnej części, "Wystrzałowej zabawie". Teraz widzę, że szału wielkiego nie ma - świeżo upieczona gimnazjalistka, właścicielka konia, co jest szczytem marzeń nie jednej dziewczynki. Zakochana niezbyt szczęśliwie w szkolnej gwiazdce, co zapewne jest owym dziewczynkom bliskie. Szwendająca się z wierną przyjaciółką, uwielbiająca swoich wszechwiedzących trenerów jazdy. Raz dogadująca się z rodzicami i bratem, raz nie. Ot, to wszystko, fajerwerki są, ale gasną po osiągnięciu pewnego progu dojrzałości.

Typowa ksiąźka dla nastolatek głównie o koniach ale i nie tylko jest w niej też dużo szkolnych spraw oraz troche romansu, rywalizacji i zazdrości.

Bardzo ciekawa książka, taka na chwilę. Czyta ją się szybko i bardzo wciąga ale wątpię żeby zainteresowała osoby dorosłe.
Polecam taką książeczkę na podróż lub po prostu na zapełnienie czasu w domu a nawet "na mieście".
W każdym razie jest to typowa książka dla młodzieży ;)

W każdym razie jest to typowa książka dla młodzieży ;)

Szara myszka, której pasją są konie, gwiazda koszykówki i obiekt westchnień wielu dziewcząt, oraz tancerka z ambicjami. Ah, te gimnazjalne miłostki.

Nie, nie pomyliło mi się nic, ani nie dostałam udaru słonecznego. Gdy o drugiej w nocy bardzo Wam się nudzi, a pod ręką macie tylko iPoda, to wszystko co zawiera sensownie ułożone literki jest na wagę złota.
A ta książka, o dziwo, literki miała całkiem całkiem.
Banalna książeczka, bez większego polotu. W czasach gimnazjum czytałam wiele lepszych. Albo tak mi się przynajmniej wydawało. Tak na jedną godzinkę.
Nie ma infantylnego języka, co jest wielkim plusem. Kolejnym, ogromnym plusem są koniki, które uwielbiam (chociaż nie umiem jeździć, a jedyną lekcję wspominam posiniaczonymi łydkami. Ale przynajmniej było cudownie ;))
Taka tam, do ululania do snu.

A ta książka, o...

Super książka :*

Super książka :*

Typowa książka dla nastolatek. Szybka akcja, krótko się czyta.
Bardzo duży plus za rozmiar czcionki.

Typowa książka dla nastolatek. Szybka akcja, krótko się czyta.
Bardzo duży plus za rozmiar czcionki.

super, che przeczytać więcej.;)

super, che przeczytać więcej.;)

Może być ;)

Może być ;)

Świetna książka polecam bardzo ciekawa i wciąga

Świetna książka polecam bardzo ciekawa i wciąga

• Konie
  • MUSZĘ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ!!!! 😂😊😊🤗👏🏻👏🏻
  • Wszystkie końskie książki świata pl.
  • Półka 4

Dodaj cytat z książki W siodle. Tom 1. Plan Kaliny