Srebrne wieże

Wydawnictwo: Akapit

z obawą zaczynałam naukę w Srebrnych Wieżach a żeńskiej szkole z internatem a przede wszystkim dlatego, że miałam dzielić dormitorium z pięcioma nieznanymi dziewczynkami. Ale teraz to jakby ciągła nocowanka z najlepszymi kumpelami.Jedna ze szkolnych koleżanek okazała się jednak prawdziwą zołzą. Próbuje mi szkodzić! Gdyby znała mój sekret, pewnie byłaby inna, lecz na razie nie zamierzam go zdradzić ani jej, ani nikomu innemu. Gdybym wyjawiła tajemnicę, zepsułaby wszystko, a tak mi się podoba to nowe szkolne życie. Pierwszy semestr w Srebrnych Wieżach jest super!

Marta Pluskota | 2015-09-05
Przeczytana: 2014 rok

Lubie serie ,,Srebrne Wieże '' najbardziej podobał mi się następny tom ,,Aktorki z srebrnych wież ''.

Miśka | 2013-09-12
Przeczytana: 12 listopada 2013

Bardzo fajna książka na dwie godzinki.

CandaceLaureen | 2013-07-17

Przy tej książce naprawdę dobrze się bawiłam. Zmieniła mnie też, bo dzięki niej staram się naśladować główne bohaterki co pozytywnie na mnie wpływa. Bardzo ciekawa i życiowa. Polecam!

Lumina | 2017-07-11
Marta | 2017-02-03