W siodle. Tom 4. Rywalki

Tłumaczenie: Maja A. Ozga
Książka jest przypisana do serii/cyklu "W siodle". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Service Zawada
Angelika

Nowa seria książek dla nastolatek. Miłość, szkoła, konie i taniec… Kalina i Iga dostały się do wymarzonego gimnazjum, do którego od dwóch lat chodził Gabriel Makowski, gwiazda koszykówki i obiekt westchnień wielu dziewczyn. Zapowiada się naprawdę ekscytujący rok. Przyjaciółki mają wreszcie czas na swoje pasje – konie i taniec – i snucie marzeń o… Ale zanim tak się stanie, Kalina dowiaduje...

Nowa seria książek dla nastolatek.
Miłość, szkoła, konie i taniec…

Kalina i Iga dostały się do wymarzonego gimnazjum, do którego od dwóch lat chodził Gabriel Makowski, gwiazda koszykówki i obiekt westchnień wielu dziewczyn. Zapowiada się naprawdę ekscytujący rok. Przyjaciółki mają wreszcie czas na swoje pasje – konie i taniec – i snucie marzeń o… Ale zanim tak się stanie, Kalina dowiaduje się, że Gabriel, przyjaciel z dzieciństwa, na stałe wyjeżdża z Warszawy. Czy przyjaciółki wymyślą jakiś plan, żeby zatrzymać kolegę?

źródło opisu: http://www.msz.com.pl/

źródło okładki: http://www.msz.com.pl/

martad | 2014-04-01
Przeczytana: kwiecień 2014

Ta książka niezbyt mnie zachwyciła,za mało się działo a sądząc po opisie książka miała być o Kalinie i Kindze,które rywalizują ze sobą w jeździe konnej a o tej ich rywalizacji były zaledwie 2 przygody a inne opowiadały o wycieczce,problemach i miłości Kali. Tej rywalizacji z tego wszystkiego było najmniej, nie tego się spodziewałam po przeczytaniu opisu. Poza tym według mnie w książce było za dużo zbędnych szczegółów.
Ogólnie książka niezbyt ciekawa i opis ani trochę nie zgadza się z treścią.
Jak dla mnie słaba i nie polecam.

zielonelove | 2015-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2015

tytuł nie trafiony, no i te perypetie miłosne raczej są śmieszne, ale nie moge powiedziec ze ksiązka jest bardzo zła. Autorka ma talent ale zle sporzytkowany

natalia002 | 2013-06-04

szybko się czyta, krótkie rozdziały i ciekawe przygody ;)

Kanakuji | 2013-01-25

Ciekawa fajnie się ją czytało.

Moniczka Morzy | 2014-03-12

Może być ;)