Czas na zmiany

Wydawnictwo: Złote Myśli
rozwój osobisty, motywacja
poradniki

CZAS NA ZMIANY. Bestsellerowy Program Zmiany Osobistej, który pomaga odmienić życie. Jak zmienić swoje życie i sprawić, aby wreszcie spełniło się to, o czym marzysz? Wielu ludzi całe życie zmaga się z problemami, rozczarowaniami i porażkami. Zamiast rozwijać się, osiągać swoje cele i realizować marzenia, wciąż tylko stoją w miejscu. Jeśli Ty też czujesz, że w jakimś aspekcie życia (praca,...

Jak zmienić swoje życie i sprawić, aby wreszcie
spełniło się to, o czym marzysz?
Wielu ludzi całe życie zmaga się z problemami, rozczarowaniami i porażkami. Zamiast rozwijać się, osiągać swoje cele i realizować marzenia, wciąż tylko stoją w miejscu. Jeśli Ty też czujesz, że w jakimś aspekcie życia (praca, rozwój, sukces) nic pozytywnego się nie dzieje i chcesz to zmienić, ten tekst może być dla Ciebie przełomowy.

źródło opisu: https://www.zlotemysli.pl

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/prod/6528/czas-na-zmiany-lukasz-milewski.html

Prezes | 2016-08-29

Znane sztampowe hasełka obudowane w wymyślone historyjki.
Ta książka nie zmieni waszego życia. Czytanie jej to strata waszego cennego czasu. Nie polecam.

Lisek | 2016-06-05

Nie oceniam, bo nie dałam rady przeczytać całej. Była zbyt mętna i eteryczna.

Marzy | 2013-09-13
Przeczytana: 10 kwietnia 2013

Swietna ksiazka - polecam kazdemu. Naprawde bardzo duzo mi pomogla w szczegolnosci w uporaniu sie z problemami z przeszlosci. Jedna z lepszych jakich czytalam o rozwoju osobostym!

art3 | 2013-03-27
Na półkach: Przeczytane, Audio
Przeczytana: 25 marca 2013

Ciekawy przekaz, podstawy samorealizacji.