Potężny ponad miarę

2016-01-01
2016-01-01

Dostałam darmowy audiobook, cieszę, się, że darmowy

Dostałam darmowy audiobook, cieszę, się, że darmowy

Jest swego rodzaju autobiografia organizatora "Życia bez ograniczeń" jednego z największych wydarzeń motywacyjnych organizowanych w Polsce. Motto tej opowieści to "Mimo tego, że upadniesz, a upadniesz w życiu wiele razy, wstań otrzep się i idź dalej przez życie". Gorąco polecam :-)

Inspirująca do działania!

Inspirująca do działania!

Nie przeczytałabym tej książki, gdybym nie trafiła na event zorganizowany przez autora tej książki. Zapewne nadal nie byłabym świadoma, że istnieje ktoś taki jak Milewski. Stało się inaczej i stało się bardzo dobrze.

Rzadko czytam książki biograficzne, bo zwyczajnie takich nie lubię. Ta książka jest jednak inna. Autor wprawdzie opowiada o swoim życiu prywatnym, niełatwym zresztą. Daje czytelnikowi jednak coś więcej. Daje kopniaka w d...

Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto uważa, że jest mu bardzo źle na tym padole, że nic nie może już zrobić dla siebie. To książka dla etatowych narzekaczy, maruderów i dla tych co uważają, że nic im w życiu nie wychodzi.

Ta książka daje siłę, bo świat jest piękny, ... życie jest piękne :)

To nie jest książka dla każdego, ale o to zakładam, że chodziło autorowi. Wątki pozytywne połączone z wyzwaniami mieszają się ciągle. Ta biografia jest zdecydowanie inna od wszystkich jakie czytałem, pozostaje w pamięci.

Książkę kupiłem w pre-orderze i spodziewałem się klasycznej książki biograficznej, niestety wątki biograficzne są i owszem ale bardzo nastawione tylko na aspekcie organizacji eventów szkoleniowych/samo rozwojowych na gigantyczną skale. Brakuje życia prywatnego, życia po za pracą, takich elementów z typowych biografii, ale chyba właśnie tym charakteryzują się autobiografie że autorzy chcą ukryć niektóre rzeczy i podkręcić mocne strony.
Podobnie jest i w tym przypadku, miłość, wiara i mocne poczucie idei, ciężki początek i droga na szczyt.

Bardzo szanuje postać Łukasza Milewskiego, jednak po tej książce oczekiwałem nieco czego innego, fajnie wejść w skórę kogoś aby zobaczyć jak myśli, jakie ma podejście do życia i jak zbudował sukces oraz kim jest/był, jednak w tej książce mimo że jest dużo pozytywnych emocji, negatywnych też troszkę to zdecydowanie czegoś brakuje, zresztą 214 strony napisane sporym drukiem to większość z nas mogłaby napisać o własnym życiu, wydaje mi się że na tej książce się nie skończy i będą kolejne.

Ogólnie całkiem spoko, jeśli ktoś kojarzy Milewskiego i za nim przepada to polecam. Książka napisana całkiem przyzwoicie i nieco naiwnie, ale bajki dla dzieci też są potrzebne, literacko Paulo Coelho można kochać albo nienawidzić. Natomiast jeśli szukasz autobiografii zmieniającej życie szukaj dalej. Tu znajdziesz co najwyżej wskazówki.

• Finanse i rozwój
  • Biografia
  • Niedostępna
  • Biografie
  • #2017
  • Przeczytane w 2017

Dodaj cytat z książki Potężny ponad miarę