Czas na zmiany

2008-10-22
rozwój osobisty motywacja

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Pokaż mimo to video - opinia

Znane sztampowe hasełka obudowane w wymyślone historyjki.
Ta książka nie zmieni waszego życia. Czytanie jej to strata waszego cennego czasu. Nie polecam.

Znane sztampowe hasełka obudowane w wymyślone historyjki.

Nie oceniam, bo nie dałam rady przeczytać całej. Była zbyt mętna i eteryczna.

Nie oceniam, bo nie dałam rady przeczytać całej. Była zbyt mętna i eteryczna.

Swietna ksiazka - polecam kazdemu. Naprawde bardzo duzo mi pomogla w szczegolnosci w uporaniu sie z problemami z przeszlosci. Jedna z lepszych jakich czytalam o rozwoju osobostym!

Ciekawy przekaz, podstawy samorealizacji.

Ciekawy przekaz, podstawy samorealizacji.

Dodaj cytat z książki Czas na zmiany