JA, czyli jak zmienić siebie

Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki
WilkStepowy

Tadeusz Niwiński, poważany autor nagradzanych dzieł o sukcesie życiowym, w 1993 r. postanowił, że napisze książkę skierowaną do wszystkich tych, którzy czują, że stać ich w życiu na więcej. Każdy, kto kiedykolwiek zadawał sobie pytania: „Po co ja żyję?”, „Czego oni wszyscy ode mnie chcą?” czy też „Dlaczego mi się nie udaje?”, znalazł na nie odpowiedzi w tej publikacji. Szczęśliwcy, którzy sięgnęli po tę lekturę, odkryli w sobie niedostrzeżone wcześniej możliwości. Dzisiaj i Ty możesz zapoznać się z pierwszą polską publikacją motywacyjną, cieszącą się uznaniem już 18 lat, opartą na polskich realiach, skierowaną do Polaków i napisaną przez Polaka! Publikacja „JA” Tadeusza Niwińskiego, po raz pierwszy w Polsce, od dzisiaj dostępna jest, oprócz w wersji ebook, także w wersji audio.Zapoznaj się z najbardziej pożądaną i polecaną lekturą. POSŁUCHAJ o tym, na co naprawdę Cię stać, o Twoim prawdziwym JA. Książka „JA” Tadeusza Niwińskiego polecana jest jako lektura obowiązkowa przez wielu uznanych nauczycieli rozwoju osobistego (między innymi przez Iwonę Majewską-Opiełkę). Od kilkunastu lat utrzymuje się ona na Złotej Liście Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom (grupawiekowa powyżej 12 lat).

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl

dagna15 | 2014-08-13

Książka dla tych którzy mają problem z własnym poczuciem wartości, z
brakiem wiary w siebie. Tak naprawdę żeby osiągnąć sukces w życiu musisz wierzyć w siebie! "Musisz wierzyć, że zmiana jest możliwa. Mówią, że w cokolwiek wierzysz masz rację. Jeśli wierzysz - masz rację i jeśli nie wierzysz - masz rację. Bez przekonania w powodzenie akcji nie warto nawet zaczynać.[...]" Także musimy zacząć od siebie, odblokować się, bo jeśli ciągle będziemy sobie wmawiać że coś nam nie wyjdzie to tak się stanie, to samorealizująca się przepowiednia! "Częstą przyczyną, dla której ludzie nie stawiają sobie celów, jest obawa przed niepowodzeniem. Nie ma sukcesu bez niepowodzeń. W rzeczywistości najczęściej przyczyną niepowodzenia jest głównie obawa przed niepowodzeniem.[...]" Nie ma się co nad sobą rozczulać. Autor podpowiada że aby coś osiągnąć musimy stosować metodę wizualizacji - czyli często wyobrażać sobie siebie na mecie własnego sukcesu, a nawet zrobić mapę własnych marzeń, to bardzo pomaga...

Sebastian | 2012-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2012

Całkiem dobra książka. Przyjemna i łatwa w odbiorze a i co nieco wiedzy można z niej wynieść. Myślę, że każdy kto chce rozwijać samego siebie powinien po nią sięgnąć.

hienka7 | 2017-05-24
Na półkach: 2017, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 24 maja 2017

Książka przeleżała sobie z rok jak nie więcej ale w końcu wpadła w moje łapki. Jak dla mnie jedna z lepszych tego typu pozycji, z której można się dowiedzieć jak z sierotki, której non stop coś niedobrego się przydarza stać się osobą odpowiedzialną za własne życie. Książkę powinny przeczytać zarówno osoby, które chcą zmienić swoje życie jak i osoby posiadające dzieci, żeby wiedziały jak "zaprogramować" swoje dziecko. Z czystym sumieniem polecam. Dodam jeszcze, że autor powołuje się na książki innych autorów tak więc poruszony temat można pogłębić czytając przytoczoną pozycję. Podane techniki autor wypróbował na sobie i wiele z nich na niego podobno zadziałało więc może zadziała i na mnie i na Ciebie, ale żeby się tego dowiedzieć trzeba je przetestować :)

busceros | 2015-06-12
Przeczytana: 15 czerwca 2015