Londyński Harem

Wydawnictwo: Arka-Text
Pandora

Syn arabskiego szejka, młody i piękny książę Ahmed, kocha kobietę, której nie może poślubić. Obyczaj nakazuje, aby żona księcia była dziewicą. Trwają więc intensywne poszukiwania dziewczyny, która nie tylko odda Ahmedowi swe dziewictwo, ale także zawładnie jego sercem. Wybór pada na śliczną studentkę z Polski, która przyjechała do Londynu na wakacyjne saksy. Jednak próba zmuszenia jej do...

zmuszenia jej do uległości kończy się dramatycznie.
Rozwikłanie intymnych perypetii bohaterów następuje dopiero na ostatnich stronach książki. Jest zupełnie nieoczekiwane i bardzo efektowne.

Mylengrave | 2017-11-02
Na półkach: Przeczytane, Erotyka
Przeczytana: 02 listopada 2017

Książka wpadła w moje ręce totalnie przypadkiem, podejrzewam, że nigdy bym jej nie kupiła, takie tytuły mnie zniechęcają. I co? I super, bo to jedna z moich ulubionych książek:) Jak czytałam nie wiedziałam, że autor jest Polakiem, to było jeszcze zabawniejsze!
W restauracji do której często chodzę jest taka półeczka, można tam zostawić książkę i zabrać jakąś inną. Tak też zrobiłam, nawet nie spodziewałam się, że znajdę taką dziwaczną perełkę.
Książka nie jest najwyższych lotów, to mówię od razu. Bardziej wakacyjna lektura z zakręconą fabułą, Polska, Anglia i arabskie klimaty na pierwszym planie. Grupa Polaków wyjeżdża do Anglii na zmywak, jedna z dziewczyn spodobała się... panu, który znajduje kochanki dla pana księcia arabskiego. Tym o to sposobem grupa wkracza w niebezpieczne dla nich środowisko, mamy morderstwa, tradycję ponad wszystko, dużo seksu, broni, mafii, ale też miłości. Żałuję, że na kanwie tej historii nie powstał film, na pewno byłby hitem!
Styl starodawny, w sensie...

Effcia | 2016-06-17
Przeczytana: 17 maja 2005