The Vincent Brothers

Cykl: The Vincent Boys (tom 2)
Wydawnictwo: Hot Key Books
The Vincent Brothers
angielski
_Harper_

Sawyer Vincent is still heartbroken over his breakup with Ashton Grey - made worse because he lost her to his brother - but Lana McDaniel thinks she might just have a cure. Lana's lived in her cousin Ashton's shadow all her life, but now she's taking the lead and is determined to make Sawyer her man. But can she be sure that Sawyer's not just using her to get back at Ashton? And what if Sawyer sees through her new sexy version of herself and discovers the shy, geeky girl she used to be? THE VINCENT BROTHERS picks up where THE VINCENT BOYS left off - with twice the fun, twice the excitement and twice the sexy.

źródło opisu: http://www.amazon.co.uk/The-Vincent-Brothers-Boys/...(?)

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/17279724-the-vincent-brothers

kryminalnakuchnia | 2016-02-10

Zazwyczaj tak bywa,że kolejne części serii niestety już nie są tak dobre jak pierwsza......ale nie w tym przypadku......ta jest po prostu fantastyczna.Nie mogłam się oderwać od czytania.Cudowna historia niby banalna,....ale jednak.Polecam, nie zawiedziecie się.

Beata90 | 2016-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2016

Świetny, lekki styl styl pisania autorki sprawia że przyjemnie się czyta jej książki :D A jej historie są ciekawe i pochłaniające czytelnika:D

Karolina Jędraszak | 2015-02-07

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dobra, choć przewidywalna historia.
Nie mam żadnych zastrzeżeń do języka czy kreacji bohaterów.
Słodko-gorzka opowieść romantyczna, która doprowadziła mnie do łez.
Lana to dziewczyna o którą nikt się nigdy nie troszczył. Rozwodzący się rodzice próbowali przeciągnąć ją na swoją stronę i nie przejmowali się uczuciami nastolatki. Gdy dowiaduję się, że jej kuzynka rozstała się ze swoim chłopakiem, postanawia walczyć o swoją miłość. Zmienia swój wygląd, lecz nadal jest zbyt naiwna i niewinna. Czy jest w stanie wygrać grę o miłość Sawyera?
Sawyer Vincent bardzo przeżywa stratę swojej pierwszej miłości. Gwoździem w jego trumnie jest to, że dziewczyna rzuca go dla jego najlepszego przyjaciela i brata. Przygnębienie strąca go na drogę samodestrukcji. Gdy pojawia się Lana ma pretekst by wzbudzić zazdrość w swojej ex i się na niej odegrać. Wkrótce okazuję się ,że stawka w jego grze ulega zmianie. Co stanie się gdy jego wakacyjna rozrywka od niego ucieknie?
Polecam fanom Abbi Glines,...

książek: 2054
bookish | 2014-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

choć uważam, że część pierwsza jest lepsza i jestem #TeamBeau to w tej wystąpiło wiele wydarzeń z tej pierwszej. fakt, że Sawyer nie mógł się pogodzić z tym, że stracił dziewczynę dla kuzyna trochę go przerosło przez to na chwile zapomniał kim był, a stał się nową osobą. taką, że nawet przyjaciele zauważyli zmianę. Lana, złamana przez rodziców, ale kurde trochę mnie drażniła, kiedy zniknęła z takiego powodu, ale cóż nie ja to pisałam więc takie rozwiązanie też w porządku. muszę wam powiedzieć, że końcówka tej książki zabawna, słodka i zaskakująca. cóż, mamy również Beau jako narratora w końcówce. mamy zaręczyny Sawyera i Lany, ale również Beau i Ashton, ale mamy jeszcze coś.. śluby moi drodzy. jest słodko, waniliowo, cukierkowo, lukrowo. mniam

Pinina_Paulina | 2014-07-16
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, New Adult

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Huh! Co za emocje! Po przeczytaniu pierwszej części myślałam, że jestem fanką Beau, ale po przeczytaniu kontynuacji i przemianie jaką przeszedł Sawyer nie wiem którego z braci Vincent wolę ;) historia kończy się oczywiście wspaniale, podwójny happy end. Polecam przeczytać obie książki.

kurkaEwa | 2015-04-07

Ja zdecydowanie gram w team'ie Beau- BadBoysRules :) Sawyer przez większą część ksiązki zachowuje się jak mały rozkapryszony chłopiec, który stracił coś cennego co tak naprawde nigdy nie było jego. Dobrze ,że wkońcu uświadamia sobie czego chce i o co ma walczyć.

Sorrow | 2014-12-03
Na półkach: Przeczytane, 2014

Jejku jejku TAK :) Abbi Glines to jedna z moich ulubionych autorek, co potwierdza to każdą kolejną książką :) Tym razem poznajemy historię Sawyera. Mężczyzny, który został zdradzony przez dziewczynę z... jego własnym bratem. Miłość Beau i Ash kwitnie, a Sawyer jest zły, smutny i przerażony samotnością bez jego największej miłości. W tym czasie pojawia się ONA. Jest piękna, słodka, wyrozumiała i wybaczająca. Miłość to słowo wielowymiarowe, a Sawyer... uczy się kochać na nowo.

Kasiar | 2016-05-18

Druga część jest ciekawsza niż pierwsza.Nadal jest to książka dla młodzieży, nie zmienia to jednak faktu, że jest przyjemna nawet dla osób koło 30. Ta książka przedstawia historię miłosną tego pokrzywdzonego brata - Sawyera. Chłopakowi przez niemal całą książkę wydaje się że nadal kocha Ash. W miedzy czasie nieświadomie zakochuje się w jej kuzynce i wielokrotnie psuje tą relacje przez własną głupotę. Ach... jakbym go zdzieliła w łeb... :)

Polecam!

k_a_s_i_a | 2014-11-26

Tom o wiele lepszy od pierwszego.

Gabi | 2016-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2016

Jak zwykle nie zawiodłam eis Abbi Glines. Tym razem głównymi bohaterami tej miłosnej opowieści są Sawyer(brat Beau) i Lana (kuzynka Ashton), wątki Beau i Asha są w 2-diej części co jest tez bardzo istotne. Oczywiście wszystko kończy się wręcz bardzo dobrze dla tych dwóch par.POLECAM!!!