Nie martw się, Cukierku

Cykl: Kot Cukierek (tom 2)
Wydawnictwo: Dreams
dla dzieci, opowiadania
vivi22

Siądź wygodnie, zamknij buzię Znasz „Cukierku, ty łobuzie!”? Jeśliś czytał i chcesz więcej Oddajemy w twoje ręce Książkę drugą o kocurze Co w kłopoty wpada duże Pręgowane ma futerko Oto – „Nie martw się Cukierku!” Przygód kocich tu bez liku Znajdziesz, Miły Czytelniku Psot i włóczęg co niemiara (Już kot o to się postarał) Dowiesz się, co łobuz koci Narozrabiał i napsocił: Jak się Maćka bardzo...

Siądź wygodnie, zamknij buzię
Znasz „Cukierku, ty łobuzie!”?
Jeśliś czytał i chcesz więcej
Oddajemy w twoje ręce
Książkę drugą o kocurze
Co w kłopoty wpada duże
Pręgowane ma futerko
Oto – „Nie martw się Cukierku!”
Przygód kocich tu bez liku
Znajdziesz, Miły Czytelniku
Psot i włóczęg co niemiara
(Już kot o to się postarał)
Dowiesz się, co łobuz koci
Narozrabiał i napsocił:
Jak się Maćka bardzo bał
Jak złodzieja złapać chciał
Jak go pies zezłościł mały
Jak go sroki podzióbały
Co wyczyniał kocur bury?
Zapraszamy do lektury!

źródło opisu: Wydawnictwo Dreams, 2012

źródło okładki: http://www.dreamswydawnictwo.pl/sklep/nowosci/nie-...»

Agacha | 2016-11-30
Przeczytana: 29 listopada 2016

Świat i ludzie widziany oczami kota. Bardzo niesfornego kota. Zabawne perypetie Cukierka powinny przypaść do gustu młodym czytelnikom. Córka jest zachwycona i zaczynamy czytać kolejną część.

Agnia | 2017-05-05
Przeczytana: 04 maja 2017

Przezabawna książka, pisana z punktu widzenia kota ;)zabawna szczególnie dla kogoś kto ma kota i dobrze zna jego zwyczaje :) Jestem zachwycona !!! Już idzie do nas paczka z resztą dostępnych części :) Będziemy czytać, oglądać i świetnie się bawić :) Polecam

Na półkach: Przeczytane, Dreams

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Pamiętacie tego słodkiego i nieco niesfornego kociaka? Pisałam Wam już o nim, gdy miałam przyjemność recenzować pierwszą książkę o jego przygodach jakiś czas temu pt. "Cukierku, ty łobuzie!". Wtedy dopiero poznaliśmy tego ciekawskiego futrzaka. Dowiedzieliśmy się jak trafił do domu Marcela oraz mieliśmy okazję poczytać o jego pierwszych psotach. Teraz pora na część drugą.

"Nie martw się, Cukierku!" to dalsze losy naszego znajomego kociaka. Tym razem w domu Marcela i jego rodziców znów zachodzą wielkie zmiany. Bowiem ich rodzinka nieco się powiększa i na świat przychodzi mały Maciek. Cukierek nie bardzo wie, co się teraz wydarzy. Widzi wielkie przygotowania, poddenerwowanie wszystkich członków rodziny, a także chaos jaki panuje wśród domowników, gdy na świecie pojawia się niemowlę. Cukierek nic z tego nie rozumie. Co więcej, wcale nie zamierza uczestniczyć w tym całym cyrku i jak psocił tak psoci nadal. Jednak wierzcie mi, że nie robi on tego specjalnie. Ot, samo wychodzi...

Szarlotka | 2017-04-21
Przeczytana: 20 lutego 2017

Ta książka jak "Cukierku, ty łobuzie" również mi się spodobała.Czytałam też wszystkie pozostałe odcinki Cukierka.Piękne jest też to, że ludzie potrafią tak pięknie pisać książki,

POZDRAWIAM, SZARLOTKA :]

anta_a | 2016-05-30
Przeczytana: 01 maja 2016

Jest to część, która ze wszystkich podobała nam się najmniej (wyłącznie z powodu pierwszych rozdziałów opowiadających o powiększaniu się rodziny, a u nas jedynak i problematyka była mu obca). Mimo tego czyta się dobrze i spokojnie mogę polecić.
Całą serie czytaliśmy od początku do końca i z powrotem oraz na wyrywki. I nie wiem komu się bardziej podobało mi, mężowi czy cztero i półlatkowi

Marysia | 2017-07-11
Przeczytana: 10 czerwca 2017

To pierwsza książka syna z imienną dedykacją i autografem autora. Przeczytana szybko i z ogromnym zainteresowaniem :)

Tecna | 2017-12-19
Na półkach: Przeczytane, 2017