Trzymaj się, Cukierku!

Okładka książki Trzymaj się, Cukierku! Waldemar Cichoń
Okładka książki Trzymaj się, Cukierku!
Waldemar Cichoń Wydawnictwo: Żwakowskie Cykl: Kot Cukierek (tom 10) opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Kot Cukierek (tom 10)
Żwakowskie
2021-01-01
2021-01-01

"Trzymaj się, Cukierku!" to kolejna część zabawnej serii o przygodach kota Cukierka. Tym razem kot-łobuziak wraz ze swoją przyszywaną siostrą Tradycją wpada w nowe tarapaty. W tej części Cukierek i Tradycja stają przed wieloma wyzwaniami. Muszą m.in. opanować kocie sztuki walki w jeden dzień, uratować ptaki przed zagrożeniami, zmierzyć się z nową "zdrową" dietą mamy i stawić czoła grasującej w okolicy czarnej panterze.
Jak zawsze, Cukierek i Tradycja wykazują się niezwykłą pomysłowością i sprytem, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Autor książki, Waldemar Cichoń, bawi się językiem i tworzy zabawne dialogi, które z pewnością rozśmieszą czytelników.
"Trzymaj się, Cukierku!" to książka pełna humoru i ciepła. Autor w zabawny sposób pokazuje relacje między zwierzętami a ludźmi, a także porusza ważne tematy, takie jak przyjaźń, rodzina i odpowiedzialność.
Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym, ale z pewnością spodoba się też dorosłym. Jest to lekka i przyjemna lektura, która idealnie nadaje się na pocieszenie w deszczowy dzień.

Przygody Cukierka i Tradycji jak zwykle są wesołe, barwne i naprawdę tak prawdziwe, że ktoś kto ma kota stwierdza, że no tak .. takie właśnie one są. Historie ujęte w tej części tylko potwierdzają mnie w tym, że warto było doczekać się kolejnej. Dzieci śmieją się z ich przygód a ja chętnie bym ich poznała osobiście.

1962

Cukierek jak zawsze zabawny i pomysłowy. Gwiazdka mniej za bardzo denerwującego lektora.

Świetna, lekka, zabawna pozycja do rodzinnego słuchania i czytania.

Świetna, lekka, zabawna pozycja do rodzinnego słuchania i czytania.

• Audiobooki
  • Dla dzieci
  • Bajki
  • Czytane dzieciom

Dodaj cytat z książki Trzymaj się, Cukierku!