Nie martw się, Cukierku

Okładka książki Nie martw się, Cukierku
Waldemar Cichoń Wydawnictwo: Dreams Cykl: Kot Cukierek (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Kot Cukierek (tom 2)
Dreams
2012-11-01
2012-11-01
dla dzieci opowiadania

Świetna, lekka, zabawna pozycja do rodzinnego słuchania i czytania.

Świetna, lekka, zabawna pozycja do rodzinnego słuchania i czytania.

drugi tom przygód Cukierka, kiedy to rodzina powiększa się o małe coś czyli o Maćka, czy to będzie jego drugi kompan do zabawy, co napsoci nasz cukierek?

#709 - Nie martw się Cukierku - Waldemar Cichoń - Wydawnictwo Żwakowskie
#269/52/2021

Książka ma 64 strony. Swoją premierę miała dnia 01.01.2018 roku. Jest to drugi tom cyklu Kot Cukierek.

W tej części kot oczywiście dalej psoci i jest niesforny.
Marcel dowiaduje się, że będzie miał rodzeństwo. Czy wiesz co z tego wyniknie ? Czy Cukierek zaprzyjaźni się z nowym domownikiem ?

Książka jest zabawna i oczywiście pokazuje punkt widzenia kota.

Jest to jedna z książek, które kupiłyśmy z Ewą w czasie Warszawskie Targi Książki / Warsaw Book Fair, z imienną dedykacją dla niej od autora. Chętnie sięgniemy po kolejne części.

#709 - Nie martw się Cukierku - Waldemar Cichoń - Wydawnictwo Żwakowskie
#269/52/2021

W tej części kot oczywiście dalej psoci i jest niesforny.

Kolejne perypetie pręgowanego kotka, który nigdy nie ma dość psot. Genialnie urozmaica życie swoich domowników.

Kolejny tomik przygód niesfornego kota Cukierka..
Tym razem dowiadujemy się, że Marcel będzie miał rodzeństwo!
Co z tego wyniknie?
Czy Cukierek zaprzyjaźni się z nowym domownikiem?

Kolejny tomik przygód niesfornego kota Cukierka..
Tym razem dowiadujemy się, że Marcel będzie miał rodzeństwo!
Co z tego wyniknie?
Czy Cukierek zaprzyjaźni się z nowym domownikiem?

Fajna, ale krótka

Fajna, ale krótka

To pierwsza książka syna z imienną dedykacją i autografem autora. Przeczytana szybko i z ogromnym zainteresowaniem :)

Przezabawna książka, pisana z punktu widzenia kota ;)zabawna szczególnie dla kogoś kto ma kota i dobrze zna jego zwyczaje :) Jestem zachwycona !!! Już idzie do nas paczka z resztą dostępnych części :) Będziemy czytać, oglądać i świetnie się bawić :) Polecam

Ta książka jak "Cukierku, ty łobuzie" również mi się spodobała.Czytałam też wszystkie pozostałe odcinki Cukierka.Piękne jest też to, że ludzie potrafią tak pięknie pisać książki,

POZDRAWIAM, SZARLOTKA :]

POZDRAWIAM, SZARLOTKA :]

Świat i ludzie widziany oczami kota. Bardzo niesfornego kota. Zabawne perypetie Cukierka powinny przypaść do gustu młodym czytelnikom. Córka jest zachwycona i zaczynamy czytać kolejną część.

Dodaj cytat z książki Nie martw się, Cukierku