Nie martw się, Cukierku

Waldemar Cichoń Wydawnictwo: Dreams Cykl: Kot Cukierek (tom 2) literatura dziecięca
Dreams
dla dzieci opowiadania
Kot Cukierek (tom 2)
literatura dziecięca
dla dzieci opowiadania

Kolejne perypetie pręgowanego kotka, który nigdy nie ma dość psot. Genialnie urozmaica życie swoich domowników.

Kolejny tomik przygód niesfornego kota Cukierka..
Tym razem dowiadujemy się, że Marcel będzie miał rodzeństwo!
Co z tego wyniknie?
Czy Cukierek zaprzyjaźni się z nowym domownikiem?

Fajna, ale krótka

To pierwsza książka syna z imienną dedykacją i autografem autora. Przeczytana szybko i z ogromnym zainteresowaniem :)

Przezabawna książka, pisana z punktu widzenia kota ;)zabawna szczególnie dla kogoś kto ma kota i dobrze zna jego zwyczaje :) Jestem zachwycona !!! Już idzie do nas paczka z resztą dostępnych części :) Będziemy czytać, oglądać i świetnie się bawić :) Polecam

Ta książka jak "Cukierku, ty łobuzie" również mi się spodobała.Czytałam też wszystkie pozostałe odcinki Cukierka.Piękne jest też to, że ludzie potrafią tak pięknie pisać książki,

POZDRAWIAM, SZARLOTKA :]

Świat i ludzie widziany oczami kota. Bardzo niesfornego kota. Zabawne perypetie Cukierka powinny przypaść do gustu młodym czytelnikom. Córka jest zachwycona i zaczynamy czytać kolejną część.

Jest to część, która ze wszystkich podobała nam się najmniej (wyłącznie z powodu pierwszych rozdziałów opowiadających o powiększaniu się rodziny, a u nas jedynak i problematyka była mu obca). Mimo tego czyta się dobrze i spokojnie mogę polecić.
Całą serie czytaliśmy od początku do końca i z powrotem oraz na wyrywki. I nie wiem komu się bardziej podobało mi, mężowi czy...

Pamiętacie tego słodkiego i nieco niesfornego kociaka? Pisałam Wam już o nim, gdy miałam przyjemność recenzować pierwszą książkę o jego przygodach jakiś czas temu pt. "Cukierku, ty łobuzie!". Wtedy dopiero poznaliśmy tego ciekawskiego futrzaka. Dowiedzieliśmy się jak trafił do domu Marcela oraz mieliśmy okazję poczytać o jego pierwszych psotach. Teraz pora na część drugą....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• Dla dzieci
  • 2020
  • Dziecięce dla Tosi
  • 2020
  • Biblioteka
  • Samodzielnie przeczytane przez mojego Syna :)
  • Nadia😍

Dodaj cytat z książki Nie martw się, Cukierku