Ewa

[fragment książki] Małże, uratują mnie małże. Zrozumiałam to w dziale rybnym, gdy Antek próbował wydłubać sobie oko dezodorantem w kulce. Zamiast wściekać się na Andrzeja zrobię romantyczną kolację. Świeczki, szampan, małże w cydrze, a na koniec mus z białej czekolady z malinami (Karolko, dzięki za przepisy). Jak to nie zadziała, to nie wiem, co dalej. Jak zadziała, mam spokój na następne pół roku. Wyłączam telefon, nie ma mnie dla nikogo. Dzisiaj wieczorem gram w swoim własnym filmie. Baaaardzo romantycznym...

Jak (z przytupem) rozpocząć nowe życie? Jak poskromić teściową? Zagrać wrednej koleżance na nosie i poradzić sobie z włoskim kochankiem? Tego wszystkiego dowiecie się z pełnej humoru i pysznego jedzenia powieści kulinarnej!

„Gotowanie jest sexy” to historie trzech przyjaciółek. Każda z nich jest inna. Karolka - freelancerka, hipsterka z głową w chmurach. Marzą jej się dalekie podróże. Lubi gotować i robi to z pasją.
Z kolei Dorka haruje w korpo, bo śni o luksusach. Wiecznie goni za miłością swojego życia i szpilkami od Zanottiego.

Wreszcie Andżi - romantyczna Matka Polka. Tęskni za życiem na wysokich obrotach, ale jest rozdarta między domem a karierą. Wciąż boryka się z typowymi problemami przeciętnej kobiety: żony, matki i kochanki….

„Gotowanie jest sexy” to także zbiór oryginalnych, pysznych i prostych przepisów na każdą okazję i kieszeń.

„Gotowanie jest sexy“ to książka nie tylko pełna informacji, ale i pięknie opracowana graficznie. Wykorzystuje technikę scrapbookową, która pozwala przekazać wiele dodatkowych informacji, ciekawostek kulinarnych i żartów, odzwierciedlając sposób w jaki myślą współczesne kobiety. Każdy rozdział jest inny, na każdej stronie czeka coś nowego.

„Gotowanie jest sexy“ to rozkosz, nie tylko dla podniebienia ale i dla oczu.

źródło opisu: http://www.gerls.pl/

źródło okładki: http://gotowaniejestsexy.pl/o-ksiazce/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!