Marketing partyzancki

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Guerrilla Marketing, 4th edition. Easy and Inexpensive Strategies for Making Big Profits from Your Small Business
marketing
biznes, finanse
Kalin

Nowatorskie metody docierania do klientów Jaya Conrada Levinsona wykorzystujące nowe technologie zrewolucjonizowały strategie marketingowe małych firm na całym świecie. W książce czytelnik znajdzie nie tylko sprawdzony oręż i wypróbowane taktyki marketingowego partyzanta, lecz także bardzo nowoczesne i jednocześnie niedrogie narzędzia służące powiększaniu udziału w rynku, m.in.: - 16...

- 16 największych sekretów marketingu partyzanckiego,
- przepis na kreatywny i niedrogi plan marketingowy,
- strategie prowadzenia działań marketingowych za pomocą internetu, w tym pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach,
- sposoby zastosowania nowych technologii medialnych, np. RSS, blog, podcasting czy marketing automatyczny,
- wskazówki, jak zarządzać pracownikami w czasach telepracy i freelancingu.
Marketing partyzancki to marketingowa biblia dla drobnych przedsiębiorców. Każdy właściciel małej firmy powinien mieć tę książkę w swojej podręcznej bibliotece!

źródło opisu: http://wkp.profinfo.pl/

źródło okładki: http://wkp.profinfo.pl/

Łukasz | 2013-01-18

Dużo przykładów które inspirują, polecam :)

Krzysztof | 2016-12-26
Przeczytana: 25 listopada 2016