Trzy filary biznesu w Internecie

Trzy filary biznesu w Internecie
marketing internetowy
biznes, finanse
Angelika

Trzy filary biznesu w Internecie to pozycja ukazująca 3 obszary, w którym musisz być aktywny, jeśli chcesz, by Twój biznes rozwijał się dynamicznie. Obszary te to Wizerunek, Klienci oraz Świadomość marki. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych już jutro możesz konkurować z największymi firmami prowadząc nawet małą, lokalną firmę. Z książki dowiesz się również jakie są...

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych już jutro możesz konkurować z największymi firmami prowadząc nawet małą, lokalną firmę. Z książki dowiesz się również jakie są najczęstsze błędy firm, chcących świadomie budować swój potencjał i co zrobić, by ich uniknąć. Już czas, by Twój biznes nabrał właściwego rozpędu a prowadzone działania marketingowe miały odpowiednią formę i właściwy kierunek.

Czas na efekty! Czas na rozwój, Czas na Trzy filary biznesu w Internecie!

źródło opisu: https://trzyfilarybiznesu.pl

źródło okładki: zdjęcie nadesłane przez autora

debora | 2017-10-02

Przyjemna lektura dla każdego, kto choć trochę chce zagłębić się w temat narzędzi e-marketingu. To książka ciekawa, ze względu na to, że obecnie większość osób zna niektóre z tych narzędzi i wykorzystuje je na co dzień! Mi otworzyła ona oczy na kilka spraw, które pomogą na pewno rozwijać moją działalność. To taka pigułka wiedzy, którą łatwo się czyta i łatwo zapamiętuje. Zdecydowanie polecam osobom w temacie, ale i laikom, którzy chcą zacząć przygodę marketingowca, tylko nie wiedzą od czego zacząć. Ze wszystkich książek branżowych, przeczytanych w tym roku, ta zdecydowanie wygrywa.

kaja_jonska | 2018-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2018

Dostałam książkę w prezencie, bo wszyscy znajomi wiedzą, że interesuję się marketingiem i wszystkim co z nim związane. Staram się też czytać na bieżąco wszystkie nowości. Mam duże porównanie książek z branży i muszę przyznać, że ta akurat bardzo mi się podobała. Nie ma w niej "lania wody", za to kanały docierania do klientów są opisane w przystępny sposób. To też bardzo aktualna pozycja jeśli chodzi o to, co się dzieje aktualnie w social media i w e-commerce.

Krzysiek Pijurs | 2017-10-07

Najlepsza z książek biznesowo - marketingowych jakie czytałem. Po prostu pokazuje różne możliwości, narzędzia i spaja wszystko w ciekawy sposób. Pokazuje niby oczywiste sprawy ale wiele osób prowadzących biznes nie pamięta o nich i tym samym ginie w natłoku konkurencji, nie wykorzystuje fantastycznych możliwości na rozwój. Polecam!

Ola Obarska | 2017-10-13
Przeczytana: 12 października 2017

Jedna z lepszych pozycji branżowych jakie ostatnio maiłam okazje przeczytać. Fajnie opisane różne aspekty marketingu, które mają wpływ na to jak klienci postrzegają firmę.

ptaaq | 2017-11-08
kiki | 2017-10-13