Cena namiętności Tom 1

5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Sacrifice
saga rodzinna, namiętności
megii24

Marcella Balducci osiągnęła prawie wszystko - jest popularną autorką romansów, matką dwojga sławnych dzieci: Soni, wziętej modelki, i utalentowanego muzyka, Marka. Nic nie łączy jej już z przeszłością, jakże kontrastującą z tym, co osiągnęła w Nowym Jorku... nic poza tęsknotą za namiętnością, której nie potrafił zaspokoić jej mąż. Przelewanie na papier swych prawdziwych potrzeb i marzeń pozwala Marcelli opanować pożądanie i utrzymać w ryzach skrywane głęboko przed światem niebezpieczne pokłady seksu, które, uwolnione z więzów, mogłyby zniszczyć jej życie. Czy - podobnie jak Sonia i Mark - przestanie kontrolować swe namiętności, z wszystkimi tego konsekwencjami?

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: www.antykwariat.nepo.pl