Kto w pracy nie piszczy

Wydawnictwo: Sorus
poradniki

Zobacz różnice między kobietami w pracy i mężczyznami w pracy.Dowiedz się jakich cech potrzebujesz jako kobieta, aby odnieść sukces w biznesie.Załatw sobie pracę, taką jakiej pragniesz.Wspinaj się w firmowej hierarchii tak szybko, jak sobie tego życzysz.Odkryj pomysły i techniki, które pomogą ci w osiągnięciu celu.?Rady, jakich udziela Amy, pomogą ci się skoncentrować, właściwie się wypowiadać, podejmować ryzyko, stać się liderką, zyskać szacunek, wizjonerska myśleć, a wreszcie zdobyć wizerunek i pieniądze, na jakie zasługujesz. Znajdziesz tu nawet kilka mądrości, których autorka nauczyła się od niejakiego Donalda?.Donald Trump, amerykański miliarder, autor książek ?Droga na szczyt? i ?Kulisy życia miliardera?

litpawel | 2015-07-30
Ewa | 2014-02-02