Z nadejściem zimy

Seria: Gwiazdy Romansu
Wydawnictwo: Harlequin
If Winter Comes
esperanza

Charyzmatyczny burmistrz Phoenix, Bryan Moreland, cieszy się dużym poparciem wyborców. Zbiera fundusze na rozbudowę śródmieścia. Przychylny artykuł w prasie może mu w tym pomóc. Podczas przyjęcia poznaje Carlę Maxwell, reporterkę miejscowej gazety. Oczarowany zaprasza ją na spotkanie. Nie wie, że także jej zależy na tej znajomości. Carla jest bowiem na tropie afery korupcyjnej w ratuszu, w...

Nie wie, że także jej zależy na tej znajomości. Carla jest bowiem na tropie afery korupcyjnej w ratuszu, w którą może być zamieszany sam Moreland...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: www.harlequin.pl

bookslover | 2014-03-13
Przeczytana: 10 marca 2014

Głównymi bohaterami jest przystojny Bryan Moreland i Carla Maxwell. On jest burmistrzem miasta Pheonix, ona jest reporterką. Nasza bohaterka jest na tropie afery korupcyjnej, która ma miejsce w ratuszu.
Burmistrz poznał ją w trakcie jednego z przyjęć. Spotkanie to jednak nie należało do najprzyjemniejszych. Dość nie miło wyraził swoje pretensje do niej, myśląc że to ona opublikowała nieprzychylny artykuł. Był to jej przełożony, a nie ona, lecz niestety jej się dostało.
Później, kiedy burmistrz dowiedział się, że popełnił błąd, postanowił ją przeprosić.
Gdy kobieta opuszczała przyjęcie, przy samochodzie natrafiła na dwóch opryszków, którzy mieli wobec niej niecne zamiary. Gdyby nie Bryan, który pojawił się w odpowiednim momencie i zdzielił jednego z nich, Carla mogłaby mieć poważny problem.
Zadaniem Carli jest rozwikłanie tajemnicy. Burmistrz zaprosił ją to na obiad, to na kolację, dzięki czemu mogła się więcej dowiedzieć o jego pracy. Jednakże dodatkowo dowiedziała się wiele o nim...

książek: 1939
izomorfia3 | 2012-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2012

Najlepsza z wszystkich jakie przeczytałam ! :)

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Takie małe pytanie ode mnie... Dlaczego w prawdziwym życiu nie może układać się tak bajkowo, jak w ww. powieści?
Dobrze, że są takie książki jak ta. Przynajmniej na te 2 góra 3 godzinki można oderwać się od codzienności, która jest tak odmienna od tej przedstawionej w powieści Diany Palmer: "Z nadejściem zimy".
Powieść idealna zwłaszcza na takie pogody jak dziś. Śnieg, mróz, ciemność. A w ręku dobra książka i kubek gorącej herbaty.

Fragmenty:
• „Noś wiosnę w sercu, by z nadejściem zimy czerpać z niej ciepło, gdy wokół chłód rozczarowania.”