Spraw, by twoje dziecko zamiast NIE mówiło TAK

Wydawnictwo: Liber
poradniki

Autorzy książek uczą rodziców, jak wychowywać dzieci bez krzyku i klapsów, jak rozwijać ich wrodzone talenty oraz jak stać się pierwszymi nauczycielami swoich małych pociech. Tysiące rodziców, dziadków, wychowawców i opiekunek prosiło nas o łatwe w zastosowaniu metody motywowania dzieci do współpracy.Nasze doświadczenie przekonało nas, że w dzisiejszym zagonionym, znerwicowanym świecie, pragnącym natychmiastowej satysfakcji, książka ta jest bardzo potrzebna. Nic więc dziwnego, że coraz więcej rodziców oczekuje od swych dzieci natychmiastowego posłuszeństwa. Nie otrzymując go, uciekają się do zrzędzenia, zawstydzania, wywoływania poczucia winy, przekupstwa grożenia klapsami bądź innymi formami przemocy.

mariola | 2016-10-25
Bubiczek | 2016-11-29