Być jak gwiazda. moda i styl. polskie gw

poradniki

Powyższa książka to poradnik dla wszystkich kobiet, jak w prosty sposób zadbać o siebie i czuć się cudownie, seksownie i wyjątkowo. Jest to ogromne kompendium wiedzy na ten temat, można znaleźć tu wiele ciekawostek i porad.

Podzielona jest na rozdziały i podrozdziały. Pierwszy to historia kanonów piękna i słowa, które mają nas dowartościować. Dalej zaczynają się fachowe wskazówki dotyczące makijażu: jak malować się w zależności od typu urody, kształtu twarzy, wieku. Na zdjęciach i ilustracjach przedstawione jest, jak ładnie się pomalować, jakich pędzli i innych akcesoriów używać, aby makijaż był efektowny i trwały. Następnie omówione są typy figur od klepsydry po gruszkę z radami, jak dobierać ubrania, aby schować to co chcemy ukryć i wyeksponować to co mamy najlepsze. Potem możemy nauczyć się, jak zadbać o włosy, biust, brzuch czy nogi.

Jest napisana prostym, przystępnym językiem, bez sformułowań rodem z Wikipedii. Każda kobieta otrzyma zrozumiałe rady. Nie jest to jednak styl...

monika5555 | 2016-06-16
| 2014-10-08