Domowy salon piękności.

978-83-245-1790-9
uroda, kosmetyki
zdrowie, medycyna
Anita

Piękno tkwi w każdej kobiecie. Trzeba tylko wiedzieć, jak umiejętnie je wyeksponować i pielęgnować. Włosy, nogi, brzuch, biodra, biust – każda część ciała wymaga innego traktowania. W książce znajdziemy praktyczne porady, które pomogą uwydatnić walory naszej sylwetki: * jak dobrać odpowiednią bieliznę * jakie okulary są dla nas najodpowiedniejsze i jak dostosować do nich makijaż *...

* jak dobrać odpowiednią bieliznę
* jakie okulary są dla nas najodpowiedniejsze i jak dostosować do nich makijaż
* jaka fryzura pasuje do naszego kształtu twarzy?

Na te i wiele innych pytań odpowie książka Domowy salon piękności.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!