Gdy dzieci się nudzą. 500 zabaw dla dzieci w każdym wieku

Wydawnictwo: Diogenes
501 activites for kids tv-free
83-7311-726-1
Brazeneye

Co zaproponować dziecku zamiast przesiadywania przed telewizorem czy komputerem? Jak przyjemnie, a jednocześnie pożytecznie i twórczo zorganizować wolny czas naszej pociechy? Książka zawiera mnóstwo sposobów na rozwijającą i kształcącą zabawę. Ta niezrównana oferta zajęć uczy - nie tylko maluchy, ale uczniów starszych klas szkoły podstawowej - spostrzegawczości, komunikatywności, zręczności, pozwala ćwiczyć pamięć, rozwijać wyobraźnię oraz zdobywać wiele innych umiejętności. Prezentowane zabawy można zorganizować w każdej sytuacji, wykorzystując przedmioty codziennego użytku, znajdujące się w każdym domu.

źródło opisu: Diogenes

źródło okładki: Diogenes