Zerwane kajdany

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Książę Bridhard realizując marzenie swego ojca, rzuca wyzwanie największemu przeciwnikowi królestwa. Organizowane powstanie ma raz na zawsze zrzucić jarzmo niewoli.Wydaje się, że wszystkie atuty są w jego ręku - potężne sojusze i zakazana, śmiercionośna broń. Nie wie jednego - że stawką będą nie tylko ziemie królestwa ale życie i dusza ukochanej kobiety. Czy zdoła przeciwstawić się złu mając przeciw sobie najlepszych wojowników kontynentu i potężnych magów?

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Hanau | 2016-03-01
Przeczytana: 01 marca 2016

Ciekawy pomysł. Pierwsza fantasy, w której Elfy to ci źli. Przeczytana za jednym zamachem

książek: 1971
MikelluS | 2016-10-29