Misja Kowaliowa: rzecz o Siergieju Adamowiczu Kowaliowie i jego współpracownikach, którzy w krytycznym dla Rosji momencie znaleźli się w Czeczenii

Tłumaczenie: Romuald Niedzielko
Wydawnictwo: Ośrodek Karta
83-86713-14-3
historia
Adam

Dramatyczny zapis działań grupy Rosjan próbujących powstrzymać imperialną przemoc, przekazać prawdę o wojnie w Czeczenii. Książka zawiera autobiografię Siergieja Kowaliowa i relacje o nim, a także nie publikowaną wcześniej dokumentację dotyczącą wojny, zebraną przez jego współpracowników.

Koncepcja i opracowanie całości Piotr Mitzner.

źródło opisu: http://ksiegarnia.karta.org.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.karta.org.pl/