Rośliny balkonowe

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
837073104X
poradniki

Oprócz wszystkich klasycznych roślin wiele nowości, wspaniałe barwne fotografie, wyczerpujące wskazówki dotyczące pilęgnowania, liczne rady na temat nowoczesnej uprawy roślin balkonowych 107 kolorowych fotografii.

Jarosław Wiśniewski | 2014-08-15

Idealna książka dla posiadaczy balkonów i skrzynek przy oknach, którzy chcą je obsadzić roślinami. Książka ta (w formie kieszonkowego przewodnika) zawiera opisy i zdjęcia najczęściej spotykanych i najlepiej rosnących roślin balkonowych. Każdy z omówionych gatunków zilustrowany przynajmniej jednym zdjęciem. Nota o nim zawiera jego opis, informacje o pielęgnowaniu i rozmnażaniu oraz wiadomości, które warto wiedzieć. Na wewnętrznych stronach okładki i jej skrzydełkach propozycje kompozycji do skrzynek balkonowych i wskazówki dotyczące właściwego osadzenia skrzynek balkonowych i pielęgnowania roślin. Ciekawy rozdział o nowoczesnej uprawie roślin balkonowych oraz roślinach wieloletnich na balkonach i w skrzynkach okiennych. Ogólnie polecam książkę. Ocena bardzo dobra.

Jenny | 2014-08-24
michmachette | 2014-02-23