Życie bez bólu

Living Pain-Free: Natural and Spiritual Solutions to Eliminate Physical Pain
psychologia, ból, życie
poradniki
Ola

Cierpisz na przewlekły albo ostry ból? Już nie musisz! Autorzy tej niezwykłej książki, słynna Doreen Virtue i naturopata Robert Reeves, wyjaśniają, w jaki sposób możesz zredukować lub wyeliminować ból fizyczny, stosując opracowane przez nich połączenie naturalnych i duchowych metod uzdrawiania. Autorzy wyjaśniają pochodzenie bólu i przyczyny, dla których go odczuwamy; zamiast go tłumić objawy, zyskasz możliwość zbudowania fundamentów pod prawdziwe zdrowie ciała, umysłu i duszy.

Książka zawiera szczegółowe informacje dotyczące leczenia bólu: przedstawia wyniki badań naukowych oraz rekomendacje w zakresie odżywiania, ćwiczeń, jak również fizycznych i duchowych metod terapeutycznych. Z tego bogatego zbioru będziesz mógł wybrać najlepszą dla siebie metodę oraz dowiedzieć się, w jaki sposób wrócić do zdrowia bez konieczności zażywania szkodliwych leków farmakologicznych czy poddawania się operacji.

źródło opisu: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/zycie-bez-bolu/

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/zycie-bez-bolu/

Antagonista Esklaważu | 2017-09-02
mariola | 2016-11-25
Ola | 2016-09-23
Na półkach: Chcę przeczytać, Chcę!