Dziesięć anielskich przesłań

Okładka książki Dziesięć anielskich przesłań Doreen Virtue
Okładka książki Dziesięć anielskich przesłań
Doreen Virtue Wydawnictwo: Samsara poradniki
poradniki
10 Messages Your Angels Want To Know
Samsara
2018-05-25
2018-05-25
Karolina Bochenek
przebaczenie uzdrowienie uwolnienie modlitwa spełnienie trwałe szczęście anioły

Cała książka jest ogromnym przekazem duchowym podyktowanym przez niebiańskie istoty. Mimo, że zawiera mnóstwo wiedzy na temat Boga i naszych relacji z nim, to nie jest to publikacja religijna. Bóg jest ponad wszelkimi wyznaniami i religiami a anioły pragną, byśmy podążali ścieżką miłości, która prowadzi do domu Stwórcy. Czytając nabieramy pewności, że nie jesteśmy sami i zawsze możemy liczyć na ich pomoc. Anioły kierują swoje przekazy do wszystkich, bez względu na wyznawaną wiarę, poglądy czy religię.

Poza wieloma informacjami anioły udzielają nam praktycznych wskazówek proponując proste techniki i afirmacje pomagające przebudzić się z duchowego snu, świadomie tworzyć swoją rzeczywistość i pozostać w „pięknym stanie szczęścia". Czy skorzystamy z ich wskazówek i porad - to zależy od nas.

Całą recenzję można przeczytać na moim blogu: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2018/07/421-dziesiec-anielskich-przesan.html

Bardzo lubię twórczość tej autorki. Uwielbiam tematykę książek. Najcenniejsze jest to, że nie jest to esej, nie fantazja, ale prawdziwe doświadczenie duchowe, którym autor hojnie dzieli się z czytelnikami. Moja miłość❤️

• ⚔️ Wyzwanie LC 2020
  • Przeczytane 2019 roku
  • Książka
  • Rozwój osobisty
  • 🐝 Moja kolekcja literacka

Dodaj cytat z książki Dziesięć anielskich przesłań