Nawyki antystresowe

Wydawnictwo: WAM
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

To naturalne, że każdy chciałby w ten lub inny sposób odnieść sukces, znaleźć osobiste szczęście i spełnić się w zawodzie. Człowiek stara się urzeczywistnić swoje idee i chce by w jego przyszłości było miejsce na postęp i rozwój...

Z_błyskiem_w_oku | 2015-09-26
Na półkach: Psychologia, Przeczytane

Praktyczny poradnik opisujący 7 rytuałów pomagających radzić sobie ze stresem z konkretnym wstępem opisującym jak stres wpływa na nasze ciało i myślenie. Główna myśl jest taka, że musimy nauczyć się wyhamowywać bodźce i dawać sobie - nawet krótkie - momenty wytchnienia, uważności i relaksu. Książka zawiera też obrazki ilustrujące jak ćwiczyć, chodzić i siedzieć i zbiór ćwiczeń do wykonywania w samolocie, aucie lub w każdej krótkiej przerwie. Jedyne co mi przeszkadzało w czytaniu to nawiedzone nazwy "rytuał niedźwiedzich sił" czy "szybowania orła", ale konkrety przeważyły hippisowskość książki:)

Emilia | 2015-12-06
Sowaznebrowa | 2015-11-30