Bądź zorganizowany

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Czy jesteś przeciążony obowiązkami i ciągle masz zaległości? Czy dzień pracy upływa Ci na chaotycznym przeskakiwaniu od jednego zadania do drugiego -za mało czasu, piętrzące się sterty papierów, ciągle coś lub ktoś odrywa Cię od pracy? To obecnie powszechny problem i możesz go rozwiązać, będąc dobrze zorganizowanym. Bądź zorganizowany to zwięzły, a zarazem wyczerpujący przewodnik, który poprowadzi Cię w kierunku doskonalenia samoorganizacji na każdym etapie wykonywanych przez Ciebie zadań. Książka pomoże Ci definiować cele, ustalać priorytety, zarządzać swoim czasem. Dzięki lekturze rozwiniesz pożyteczne nawyki związane z pracą, usprawnisz proces decyzyjny czy pracę z ludźmi. Nauka technik szybkiego czytania i pracy z dokumentami, produktywne wykorzystywanie technologii informacji, organizowanie obszaru roboczego i efektywne prowadzenie archiwum to tylko niektóre sposoby na poprawę organizacji Twojego czasu. Ta książka pomoże Ci: odnaleźć się w chaosie, radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, koncentrować się na zadaniach przynoszących efekty, rozwiązywać złożone problemy, poświęcać więcej czasu rodzinie, przyjaciołom i rozrywkom, ograniczyć stres i zmęczenie.

iwona | 2016-07-12
silverraven | 2013-09-17