Poznaj swoją wartość

Wydawnictwo: Onepress
837361561X
poradniki

Sposób, w jaki postrzegasz siebie, decyduje nie tylko o tym, czy potrafisz doświadczać radości życia i poczucia samorealizacji, ale także wpływa na Twoje wyniki we wszystkim, co robisz. Dzisiejszy świat spycha w dół i podcina skrzydła, spotykają nas niefortunne zbiegi okoliczności, niepowodzenia i sytuacje kryzysowe czy przykre zachowania innych. Negatywna interpretacja tych czynników niszczy bezcenne poczucie własnej wartości.Ten przystępny przewodnik jest skierowany do wszystkich, którzy czują, że ich sposób myślenia o sobie dusi ich ambicje, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym. Praktyczne wskazówki, podane bez protekcjonalnego tonu, trafnie ujmujące istotę wielu problemów, pomogą Ci: zrozumieć problemy, budować zaufanie do siebie, rozwijać sposób myślenia uwalniający pozytywną energię, eliminować negatywne przekonania i obawy, ustanawiać i osiągać cele, być bardziej asertywnym, pokonywać niepowodzenia, utrzymywać samoocenę na wyznaczonym poziomie. Poznaj swoją wartość to bezcenne narzędzie przydatne każdemu, kto pragnie przełamać negatywne myślenie o sobie i wspiąć się na szczyt swoich możliwości. Ta książka pomoże Ci naładować akumulatory życiowe i wypłynąć na szerokie wody.

Natalia | 2015-07-21
Przeczytana: 11 sierpnia 2015