Bądź pewny siebie

Stay confident
83-7361-610-1
poradniki
silverraven

Pewność siebie od niepamiętnych czasów jest warunkiem sukcesu. W obecnym, pełnym stresu środowisku pracy umiejętność pokonywania trudności i kryzysów oraz zdecydowanie i entuzjazm są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Problemy, którym na co dzień stawiamy czoła w pracy, często podcinają nam skrzydła. To ogranicza nasze możliwości i niekorzystnie wpływa na osiągane wyniki. Ten zwięzły...

Problemy, którym na co dzień stawiamy czoła w pracy, często podcinają nam skrzydła. To ogranicza nasze możliwości i niekorzystnie wpływa na osiągane wyniki. Ten zwięzły przewodnik przedstawia metody i techniki, które pomogą Ci oprzeć się naciskom i zachować pewność siebie. Dowiedz się, jak:
- wyznaczać i osiągać cele;
- otrząsać się po porażkach;
- przezwyciężać obawy i zmartwienia;
- znosić brak akceptacji i krytykę;
- pokonywać kryzysy;
- wygrywać z przeciążeniem i stresem;
- znajdować oparcie w innych.

Nie chowaj głowy w piasek, lecz w każdej pracy i na każdym szczeblu "Bądź pewny siebie".

Helion, 2004

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://onepress.magazyn.pl/Badz-pewny-siebie/BPESIE/ksiazka.html

Pola | 2014-09-09
Przeczytana: 2005 rok

Najlepsza pozycja z serii. Skrótowo i konkretnie przedstawia różne sposoby na ogarniecie się z zadaniami.

książek: 2057
agnieszka92 | 2013-10-24