Charyzma

Wydawnictwo: StudioEMKA
83-85881-31-X
poradniki

CHARYZMA - masz to w sobie! Nikolaus B. ENKELMANN jest najbardziej znanym ekspertem od osiągania sukcesu na obszarze niemieckojęzycznym. W swoim instytucie od lat, z wielkim powodzeniem prowadzi seminaria i treningi poświęcone doskonaleniu osobowości. Ponad 800000 czołowych menedżerów, sportowców, lekarzy i przedstawicieli innych zawodów brało w nich udział aby zapoznać się z jego filozofią sukcesu. Jest autorem wielu książek, kaset audio i wideo, płyt CD. Wydaje własne specjalistyczne czasopismo. CHARYZMA to umiejętność kierowania na siebie i koncentrowania przez dłuższy czas uwagi innych ludzi. osiąganie sukcesu bez zdolności charyzmatycznych jest w dzisiejszych czasach właściwie niemożliwe. Każdy z nas ma cechy charyzmatyczne. dzięki Enkelmannowi będziesz miał możliwość i szanse te cechy znakomicie rozwinąć. Posiądziesz zdolność wywierania niezatartego wrażenia na każdym człowieku, którego spotkasz. Książka ta nauczy Cię jak stać się osobą, którą się szanuje i poważa, z której bierze się przykład. Im lepiej przyswoisz treść i wskazania zawarte w tej książce i będziesz je wprowadzać do swojego codziennego postępowania, tym efektywniejszym okażesz się we wszystkim co robisz.

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=72

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=72

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!